Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ez nagyon gáz? :D Na szóval...

Ez nagyon gáz? :D Na szóval apuval vezettem sokszor lefulladtam.

Figyelt kérdés
Olyan balfék voltam teljesen elkeseredtem:-( 2 hete van meg a jogsim. Láttam ott az autókból is röhögtek.. Más is volt így? Köszi a válaszokat. 18L
2010. okt. 10. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlás, gyakorlás:) mikor nekem megjött a jogsim, elsőnek nekem is nehéz volt a dízelről átszokni benzinesre, de pár napot gyakoroltam a környező utcákban, utána jólment. Lefullasztani csak ritkán fullasztottam le szerencsére. 17/L
2010. okt. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tényleg csak gyakorlás kérdése... Azt mondják az első 100 ezer km után már mindenki jól vezet :)Addig még van időd:)

Szerintem nem gáz, csak ne a legforgalmasabb utakon tanulj meg vezetni, mert ott nem fogják díjazni a lefulladást és ezáltal kedved is elmegy a vezetéstől.

2010. okt. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz egyáltalán, gyakorolni kell.

Gondolom apukád melletted volt ezért még pluszban "görcsöltél" mondván jajj friss jogsis most apunak megmutatom hogy vezetek :-)

Párezer km után mindne flottul megy majd :)

2010. okt. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Apu kicsit ideges volt..:D vagyis láttam hogy piros volt a feje xD. Hát majd belejövök... nem lehet megtanulni pár óra alatt az biztos.
2010. okt. 10. 12:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Én apámmal egyszer vezettem úgy h melletem ült(anyám meg hátul). Azóta se. Bárki ülhet melletem, csak a szüleim ne. Nem tudom miért, de ők nagyon zavarnak. Lefulladni nem sikerült, de mindig ott van a tudat alatti, h apám azt nézné mit rontok el, anyám meg azt se tudja mibe kapaszkodjon. Pedig okuk nem igazán lenne rá, bár a lehetőséget se hagyom meg :P Am benzinesen tanultam, most is benzines van, de a dízelt jobban lájkolom.

19/F

2010. okt. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is ideges lettem nem tudom miért lehet attól amikor rám nézett egy kicsit mérgesen..:D Én dizeles autót vezettem most nekünk benzines van ezt sokkal nehezebb vezetni:S Dizelest jobban lájkoltam...:D
2010. okt. 10. 14:07
 7/8 Tubarózsa ***** válasza:

mikor megkaptam a jogsit apuval mentem vezetni elején csak a környező kis utcákba h szokjam a kocsit(dízelesen tanultam, az ővé meg benzines) aztán kb a 2hetes jogsival irány a moszkva tér, margit hídon át, hát vért izzadtam mire odaértünk:D aztán volt olyan is h jöttünk haza vhonan és a váci úton a lámpánál lefulladtam(intenzív volt a forgalom) nah ezt kb 4-5x egymás után, de apu nem volt mérges rám. aztán mentünk még jó párszor be pestre, és hamar megszoktam. egy ideig csak apuval mentem vezetni de 2-3hónap után már egyedül. ma már nem fulladok le sehol, nincsenek ilyen gondok idén márciusba kaptam egy kocsit is azt is hamar megszoktam és semmi gondom nincs vele. gyakorloni kell sokat és menni fog! volt olyan autos aki nagyon bunkó volt, de nemtörödtem vele, de volt aki tök normális volt, am a T betű soha nem volt kint! ugyh kitartás! menni fog!:) (mondjuk nekem a párom is sokat segített(12éve buszvezető, elötte teherautozott)

a jogsit 18évesen kaptam meg, most 20L.

2010. okt. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

engem a barátom tanít vezetni, már csak azért is, hogy ne 0ról kezdjem majd.

nos, bevallom én is sokszor lefulladtam az elején, aztán megtanultam "játszani" a kuplunggal. idő kell, míg ráérzel, néha én is túlpörgetem. de ha időben nyomod be a kuplungot, akkor nem fulladsz le.

benzines az autónk, azon is szeretnék vezetni tanulni a suliban, mert ha azzal megtanulsz, akkor a dízel már gyerekjáték.

uncsitesóm dízelesén is mentem már pár kört, ott egyszer sem fulladtam le :D

2010. okt. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!