Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tehetek feljelentést rendszám...

Tehetek feljelentést rendszám alapján, ha a mögöttem érkező majdnem belém hajtott?

Figyelt kérdés
Megálltam a pirosnál, aki pedig mögöttem jött erős fékezéssel állt meg. Nem jött belém, de ha valaki így elbambul veszélyezteti a többi közlekedőt is. Felírtam a rendszámát
2023. febr. 27. 08:27
1 2
 11/18 Alex Fly ***** válasza:
100%
Feljelentheted. Aztán a rendőrök MAJDNEM eljárást indítanak ellene és MAJDNEM szankcionálni is fogják...
2023. febr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen megteheted a feljelentést, csak ne csodálkozz ha elküldenek hogy szórakozz a p#csöddel.
2023. febr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor majdnem meg fogják büntetni.

Te most ekkora troll vagy , vagy simán csak zokni:

2023. febr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A vamzereket mindenki szereti!!
2023. febr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igazán értem a válaszokat és nem értek egyet ezekkel. Nem történt baleset, ez odáig rendben van. De ha valaki nem vesz észre egy előtte fékező autót ott nagy baj van. Vagy a telefont nyomkodja, vagy valami mással van elfoglalva. 6 éve vezetek, velem soha nem fordult elő ilyen.
2023. febr. 27. 17:33
 16/18 D. Brasco ***** válasza:
100%
Tehát akkor ezzel be is bizobyítottad hogy te tényleg ekkora egy nyomorult kretén vagy.....jut eszembe a panelbe a szomszéd nem szokott néha hangosan fingani?Jelentsd fel azt is!!
2023. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#15 És mi van, ha észrevette, csak éppen te sem olyan egyenletesen fékeztél, mint gondolod és mint talán elvárható lett volna? :) Ugye másik szemében a szálkát is. Az is elég erős, hogy hat éve vezetsz, és nem fordult elő ilyen, max nem vetted eddig észre, mert hat évig tartott, hogy a váltókezelés és a sminktükör ne vonja el a figyelmed.
2023. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nem történt baleset, ez odáig rendben van. De ha valaki nem vesz észre egy előtte fékező autót ott nagy baj van."

Észrevette, pontosan ezért állt meg mögötted.

2023. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!