Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tehetek feljelentést rendszám...

Tehetek feljelentést rendszám alapján, ha a mögöttem érkező majdnem belém hajtott?

Figyelt kérdés
Megálltam a pirosnál, aki pedig mögöttem jött erős fékezéssel állt meg. Nem jött belém, de ha valaki így elbambul veszélyezteti a többi közlekedőt is. Felírtam a rendszámát
2023. febr. 27. 08:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyíték nélkül csak a te szavad szól az ővé ellen. De ezen felül is amíg nem történik baleset, addig ő úgy használja a féket ahogy akarja. Szóval semmi értelme feljelenteni, mert csak kinevetnek a rendőrségen.
2023. febr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

óóó...még szerencse, hogy tökéletes vagy. Kár hogy ilyen szent kevés fut az utakon..belém már héromszor is belémcsúsztak...és én is másba...

Persze évtizedek alatt összejön az ilyen... Te valószínű, hogy igen új ember vagy a klubban.

2023. febr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

ha feljelented, semmi nem történik, de te viszont bekerülsz a renszerbe mint, feljelentő. A neved örökké ott marad.


Bátran jelentgess.

2023. febr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
És a MAJDNEM-re hogyan akarsz feljelentést tenni? Beléd ment? Nem. Akkor meg nem követett el szabálysértés hiába csak hajszálon múlt.
2023. febr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek , ne jelentsd fel!


A fő érvem az, hogy közlekedésbiztonsági szempontból sokkal nagyobb gondot jelent manapság a tudatos szabályszegés, mint a véletlen, így elsősorban a veszélyeztetés miatti feljelentéseket ezekre az esetekre érdemes koncentrálni.


Ráadásul a véletlen (gondatlan) veszélyeztetés olyan dolog, hogy hiába bünteted, a szándékosság hiánya miatt nem nagyon van visszatartó ereje.


Szóval ez igazából csak idő- és energiapazarlás.

2023. febr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nem jött belém"

Akkor mire fel akarsz feljelentést tenni? Sikerült megállnia ez a lényeg.

2023. febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
karen
2023. febr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg úgy érezte a sárgánál, hogy te is át fogsz menni és talán még ő is átfér, te megálltál, ő is megállt. Hogy ezen mit lehet feljelenteni és kivel nem történik napjában 5 ilyet, az jó kérdés, de azt sem értem, hogy ha nem történt semmi, a kocsiból kiszállva miért jár ez a fejedben annyira, hogy még kérdést is írsz ki róla. Nem vagy kicsit megrögzött és idegbeteg a vezetéshez? Mert ha ezen ennyire felidegesíted magad, akkor képzelem, az eset után mennyire figyeltél az úton.
2023. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Tehetsz, de tényleg nincs jobb dolgod?
2023. febr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha majdnem beléd ment, akkor majdnem feljelentheted. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2023. febr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!