Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tényleg hülye vagyok ha két...

Tényleg hülye vagyok ha két bukás és nagyon sok óra után én már nem akarom folytatni a jogosítvány megszerzését?

Figyelt kérdés
Nekem már nincs pénzem, munkám is elvesztettem. Csak a gyakorlati oktatásra költöttem el vagy 640 ezret. Már elég régóta csinálom. Szóval már csak két hónap maradt hogy megcsináljam a képzést. De nem akarom mert nincs pénzem és amúgy sem érzem ez nekem való lenne. Én szerintem mindent megtettem de úgy gondolom ez már nem ér ennyit. Eddig is meg voltam jogosítvány nélkül ezután is negleszek. Ha sok pénzem lenne lehet tennék még egy próbát de már pénzem sincs jelenleg munkám sem. Most én vagyok a hülye amiért nem hívom az oktatót hogy folytassuk? Meg nem akarom magam kölcsönökbe verni?? Mert ha nagyon sok pénzem lenne akkor talán mennék még egy kört hátha de így minek.

2022. dec. 16. 09:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ezért kell egy kis hálapénzt dobni még a vizsga elkezdése előtt az oktatónak és a vizsgabiztosnak és akkor nem kell az értékes idődet pazarolni felesleges plusz órákra, még anyagilag is jobban kijössz és biztos a vizsga sikeressége. Én lepapíroztattam az oktatómmal, hogy 40 órát vezettem ami a valóságban kb. 10 óra volt és cseppentettem egy 150-est a vizsgabiztosnak. Ennyi.
2022. dec. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!