Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tényleg hülye vagyok ha két...

Tényleg hülye vagyok ha két bukás és nagyon sok óra után én már nem akarom folytatni a jogosítvány megszerzését?

Figyelt kérdés
Nekem már nincs pénzem, munkám is elvesztettem. Csak a gyakorlati oktatásra költöttem el vagy 640 ezret. Már elég régóta csinálom. Szóval már csak két hónap maradt hogy megcsináljam a képzést. De nem akarom mert nincs pénzem és amúgy sem érzem ez nekem való lenne. Én szerintem mindent megtettem de úgy gondolom ez már nem ér ennyit. Eddig is meg voltam jogosítvány nélkül ezután is negleszek. Ha sok pénzem lenne lehet tennék még egy próbát de már pénzem sincs jelenleg munkám sem. Most én vagyok a hülye amiért nem hívom az oktatót hogy folytassuk? Meg nem akarom magam kölcsönökbe verni?? Mert ha nagyon sok pénzem lenne akkor talán mennék még egy kört hátha de így minek.

2022. dec. 16. 09:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha már ennyit beleöltél szerintem ne hagyd abba.
2022. dec. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De ha egyszerűen nincs pénzem ezt nem érti meg senki. Meg amúgy sem érzem hogy nekem való ez az egész.
2022. dec. 16. 09:15
 3/21 A kérdező kommentje:
Már így is sokkal kitartóbb voltam mint kellett volna.
2022. dec. 16. 09:15
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Oktató mit mond, a gyakorlati órák során mennyire ment? Mik voltak a hibáid? Miken buktál el?

Mennyi Ft egy óra?

2022. dec. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Összesen hány órát vezették? Oktató mit mond?
2022. dec. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno az oktató azt mondta, ha valaki 50-60 óra alatt nem tudja az alapokat (nem az hogy nem hibázik, hanem a teljesen alap dolgokat nem tudja) az jobb ha éves bérleten gondolkozik.
2022. dec. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát azt mondta folytassuk bár az már nyáron volt, én azóta nem kerestem. 8 ezer egy óra. Szerintem vagy 100 órát már vettem. Bár az elején még olcsóbb volt az óra dij. Sok hiba szokott lenni. Valami mindig elbszódik sajnos. Nem nagyon tudok ennyi mindenre figyelni. Ezért azt gondolom lehetetlen hogy sikerüljön.
2022. dec. 16. 09:22
 8/21 A kérdező kommentje:
6. Hát jobb lett volna ha ott megálltam volna én is
2022. dec. 16. 09:23
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Egyszer már feltetted ezt a kérdést.

Minek még egyszer?

Csinálj, amit akarsz.

2022. dec. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

" Tényleg hülye vagyok "

Ebben igazad van.

2022. dec. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!