Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tényleg hülye vagyok ha két...

Tényleg hülye vagyok ha két bukás és nagyon sok óra után én már nem akarom folytatni a jogosítvány megszerzését?

Figyelt kérdés
Nekem már nincs pénzem, munkám is elvesztettem. Csak a gyakorlati oktatásra költöttem el vagy 640 ezret. Már elég régóta csinálom. Szóval már csak két hónap maradt hogy megcsináljam a képzést. De nem akarom mert nincs pénzem és amúgy sem érzem ez nekem való lenne. Én szerintem mindent megtettem de úgy gondolom ez már nem ér ennyit. Eddig is meg voltam jogosítvány nélkül ezután is negleszek. Ha sok pénzem lenne lehet tennék még egy próbát de már pénzem sincs jelenleg munkám sem. Most én vagyok a hülye amiért nem hívom az oktatót hogy folytassuk? Meg nem akarom magam kölcsönökbe verni?? Mert ha nagyon sok pénzem lenne akkor talán mennék még egy kört hátha de így minek.

2022. dec. 16. 09:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
És mi az ami nem megy a vezetésben?
2022. dec. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Te ezt már egyértelműen eldöntötted, szóval nem értem a kérdést. Ha leírjuk 100-an, hogy ha már ennyi pénzed benne van, fejezd be, akkor is leírhatod százszor, hogy már nincs pénzed rá és a kedved is elment. Ha ennyi óra után még mindig nem tudsz mindenre figyelni, akkor ott valami gond van, nem mondanám, hogy hülye vagy, sokkal valószínűbb, hogy szimplán nem érdekel és nem vagy motivált abban, hogy normálisan csináld. De mindegy is, ha nem tudsz azon a minimum szinten figyelni a közlekedésre, amennyi egy sikeres forgalmi vizsgához kell, neked és másoknak is jobb, ha nem erőlteted.
2022. dec. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%

A logikus az lenne, hogyha 2 hónapod maradt, akkor még egyszer menj el vizsgázni, hátha összejön.

Esetleg próbáld meg automataváltóssal, úgy kevesebb dologra kell figyelni. És később tehetsz különbözeti vizsgát, ha nagyon kell.


De ha nincs rá pénzed vagy kedved, akkor igazából már el is dőlt: nem lesz jogsid mostanában.

2022. dec. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
74%
Inkább ne. Eggyel kevesebb hülye az utakon.
2022. dec. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
86%
Hát az ilyen tényleg jobb ha nem ül a volán mögé.
2022. dec. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
84%
Legalább beismered hogy ez nem neked való.
2022. dec. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
77%
Kövezzetek meg de szerintem pont a kérdező féléknek semmi keresnivalója az utakon, van így is épp elég hülye. Ez meg sem vezetni nem tud, sem fejben nincs rendben.
2022. dec. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kérdező, kár erőltetni ami nyilvánvalóan nem megy főleg ha pénz sincs rá.
2022. dec. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
83%

#17 már nem annyira vészes a helyzet ha rájött hogy mindenkinek jobb ha nem vezet.


Nyilván bő félmilla belelocsolása után nehéz elengedni.

2022. dec. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
9%
Sztem sem kell erőltetned. Mennyi órád volt összesen? 150 ? Kb 15-20 vezetési óra után mentem vizsgázni ...
2022. dec. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!