Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Újra ki kell fizetnem mindent,...

Újra ki kell fizetnem mindent, ha egy másik vezetésoktatóhoz szeretnék menni?

Figyelt kérdés
Ma volt az első "A" kategóriás órám gyakorlópályán és kicsit csalódott vagyok. A tanulómotor egy ócska rongyos MZ ETZ 250 és gyakran megáll magától. Álló helyzetben, üres fokozatban alapjáraton mindig a gázt kell babrálni, fröccsölgetni,különben egyszerűen megáll a motor. És nem is ez a legnagyobb gond, hanem hogy önindító sincs rajta és nekem kész kínlódás berúgni. 53kg vagyok és gyakran 2-3 alkalommal is rúgni kell hogy elinduljon. Most értem haza és már alig bírok járni, annyira fáj a lábam.

2022. máj. 6. 18:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Egy lényeges infót elfelejtettem: román vagyok, talán itt mások törvények/feltételek.
2022. máj. 6. 18:46
 2/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk Romániában kéne érdeklődni, még jobb, ha a kiszemelt autósiskolánál teszed ezt.

Egyébként ha berúgni nem bírod, hogy fogod mondjuk felállítani, ha eldől?

2022. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Be tudom rúgni, de ha egy óra alatt 10x megáll magától akkor azalatt 20-30 alkalommal kell rúgni. Ez már sok nekem.
2022. máj. 6. 18:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nem bírnám felállítani ha véletlen eldől, de ez szerencsére nem követelmény a vizsgán. Másik hátráltató tényező hogy csak középsztender van a motoron és csak vért izzad a tudom kitámasztani. Ezt sajnos követelmény, de ezzel még meg tudok birkózni.
2022. máj. 6. 19:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért akarsz motorozni, ha egyértelműen alkalmatlan vagy rá?
2022. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha csak MZ lenne a világon akkor nem akarnék. Magamnak nyilván egy modernebb önindítós gépet vennék amin van oldalsztender. És nem olyat ami 10másodperc után megáll magától alapjáraton.
2022. máj. 6. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:

magyarországon ez úgy megy ha levezettél ma 2 órát akkor másik oktatónál vagy iskolánál onnan tudod folytatni


ezekkel az élettelenekkel meg ne foglalkozz akiknek anyi örömük van hogy itt belekötnek valakibe

2022. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!