Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mekkora üzemanyag árnál...

Mekkora üzemanyag árnál gondolkodnátok el azon, hogy "leteszitek" az autót és mennyi lenne az, amikor sajnos le kellene tenni, mert már nem érné meg?

Figyelt kérdés

2022. márc. 14. 12:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon durva ár kéne ahhoz mert havonta tankolok 1X ha nem megyek nagyobb utakra.Legtöbbször 7 km-re ingázok és rövid városi utakat megyek.

Ilyen 1400-500-as áraknál már elgondolkodnék mert akkor minden más is olyan drága lenne hogy sok lenne tényleg de akkor már nagyon durva lenne a helyzet.

Legrosszabb esetben bemegyek ingyenes céges busszal vagy biciklizek.

2022. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%
Ez a kérdés mindig felmerül, de úgyis csak több, és több autó lesz mindig. Ha nő az üzemanyagár, drágább lesz minden egyéb is, nagy lesz az infláció, elvileg a fizu is nő. Végül oda jutsz, hogy csak megéri autóval járni.
2022. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nincs olyan.


Amikor megvettem belekalkulaltam, azért van hogy használjam, ha sokat használom, többet is tankolom, ha sokat megyek a dugoba többet eszik, amíg van pénzem rá és nem is sajnálom rá nem gondolkozok ilyeneken.

2022. márc. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!