Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha nem lenne üzemanyag árstop...

Ha nem lenne üzemanyag árstop mennyire emelkedett vona kb már a benzin azóta? a hábotú miatt.

Figyelt kérdés

2022. márc. 2. 05:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Szlovakaiban legutobb neztem a kutakon lehet, hogy azota emeltek 1.579 € ami a google szerint 595.92 ft es emelesrol beszelnek mindig. Az ukranoknak szallitjak mintha ingyen lenne.
2022. márc. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

#1 Oké de ezt össze kellene hasonlítani azzal, hogy mennyi volt náluk akkor, amikor nálunk maximalizálták. Meg összehasonlítani a kettőnk inflációját, úgy már elég pontos választ lehetne adni erre a kérdésre.


530 tuti lenne már a legalja 95-ös is.

2022. márc. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azta mi lesz velünk, mit csinál ez a rossz ruszki fajzat,,

1 kiló fehérkenyér nálunk már 490 forint

2022. márc. 2. 07:25
 4/10 anonim ***** válasza:
4%

A "lenne, volna, lett volna" kérdéseknek szerintem az Ezotéria/Jóslás kategóriában lenne helye.

Bárki bármennyit is találgat, nem lehet sem bizonyítani, sem cáfolni.

2022. márc. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Milyen ezotéria, ember? A világkereskedelmi, a nagykereskedelmi árakból, a szokásos árrésekből és az adótartalomból igen jól becsülhető számról van szó. Jóslàs, az...


Az orosz aggresszió előtt 510-540 Ft volt ez a kalkulált ár. Akkor volt 97 USD/hordó a Brent ára, ma 111 USD/horsó. Ez alapján bizony 575-615 Ft körüli literenkénti ár is reális. Ne legyenek kétségeink affelől, hogy árstop ide vagy oda, kůrva drága lesz így az élet.

2022. márc. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kenyér már 460-550 ft itt.
2022. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#4 A gazdaság az tömény matematika, semmi más. Minden befolyásoló tényező online megtekinthető, így bárki tud egy relatív pontos választ adni ezekre a kérdésekre, ha kellően beleássa magát a témába. Nyilván nem lehet fillérre pontosan megmondani, de kellően pontosan ahhoz, hogy egy ilyen kérdésre a kérdező kielégítő választ kapjon.
2022. márc. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nezdd meg az Autoclub arait Európaban. Tegnap neztem, 640 körül dízelből meg vagy literenkent kb mindenhol. Ugyhogy max annyi.
2022. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2# vesd össze amivel akarod, meg a jarvany előtt összehasonlitottam a magyar es szlivak arakat igaz a magyar arak 2-3 ft-nyi elterest mutattak annyival volt olcsobb a szlovak arakhoz kepest. Ugyhogy durvan annyi lenne amennyit irtam.
2022. márc. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
600 és 700 között lenne most kb
2022. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!