Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szeretnék eljutni a 11....

Szeretnék eljutni a 11. Keruletbe a magyar tudósok körútjára a Gyöngyösi utca és a Göncöl utca sarkától biciklivel,hogyan lehetőséget ez? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A Bikemap írt egy útvonalat,de az átvisz a Kassák Lajos utcán,majd ki a váci útra, majd a Bajcsy Zsilinszky útra.Egyszer próbáltam így menni,de nagyon veszélyes ez az útvonal biciklivel.A Bajcsy kifürkészhetetlen…. Tud valaki másik útvonalat,ami biztonságosabb biciklivel? Nem baj ha kicsit hosszabb az út, de én így nagyon félek,főleg 5 óra tájban délután csúcsforgalomban az autók között….. Hiába úttest szélén megy az ember,áthúzva a Bajcsy úton a busz sáv,közben mégis ott megy a busz.Össze-vissza dudálnak..és időben is így nagyon sokra jött ki…. Valaki esetleg tudna segíteni?

#bicikli #útvonal #Közlekedés biciklivel
2021. okt. 12. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Wazze-t. Ott ki is tudsz kapcsolni funkciókat, és nem biztos hogy a nagy forgalomba visz.
2021. okt. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj ki a Duna plázáig, onnan van bicikliút, fel az Árpád hídra, végig a Margit szigeten, majd Margit hídon Budára és végig a budai rakparton.


#1: a Waze autós navigáció, kerékpáros navigációra teljesen alkalmatlan.

Esetleg a merretekerjek.hu-t próbáld ki.

2021. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2 verzióját mondtam volna én is.

Bahy menj végig a margit hídig a pesti oldalon.

Egyénként ez a térkép oszonyatosan hasznos, mobilról böngeszőből GPS-el is működik:

merretekerjek.hu

2021. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget megnézem :)
2021. okt. 13. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!