Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ez normális? Annyira csalódott...

Ez normális? Annyira csalódott vagyok..Vezetésnél most tartok a 18. óránál, egész jól ment eddig, de most legutóbb munka után olyan kimerült voltam, hogy katasztrófa volt az egész. Félek elmenni már a következőre

Figyelt kérdés

A reakcióidőmmel is gond volt, figyelmetlenebb voltam. Ha az oktató nem nyúl bele kétszer is, komoly gond lehetett volna. Fel is idegesítettem láthatóan, pedig egész türelmes ember.

Az csak hab a tortán, hogy tesómmal kb együtt kezdtük el, csak 4 órával járok előtte, és neki meg tökéletesen megy szinte.


2021. szept. 9. 16:59
 1/6 anonim válasza:
88%
Ne vedd fel vállról a fáradtságot, nem játék meg szép h nem ment jol a vezetes oda az elejen minden figyelmedre szukseges van. Ne aggodj miatta legközelebb jobban fog menni.Es ügyes leszel újra, fel a fejjel.
2021. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fáradt voltál, nem tudtál koncentrálni. Ez mindenkivel előfordul. Ebből messzemenő következtetéseket nem szabad levonni. Legközelebb majd jobb lesz. :)
2021. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Fáradtságot nem szabad félvállról venni. Nekem volt hogy olyan álmos voltam több óra vezetés után, hogy a sávot alig tudtam tartani, pedig nem kezdő vagyok.
2021. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Tanulsàg, amit megtapasztaltàl: Fàradtan ne vezess, ugyan olyan rosz mint az ittas vezetès... Haeglesz a jogsid, ezt tartsd fejben...

A màsikra: Nekem van èrzèkem a focihoz, neked meg a sielèshez.... te gyorsabban megtanulsz sielni, mint èn. Ne vedd egy kalap alà kettőtöket... neki se megy tökèletesen, hidd el, ő is hibàzik... sok sikert mindkettőtöknek

2021. szept. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok most én is és nem tudom, hogyan lehetne túljutni rajta. Eléggé kiábrándító, a holnapi 19-20. óráktól szinte gyomorgörcsöm van a mai után. Hogyan lehetne átlendülni ezen és megint biztosnak lenni abban, hogy menni fog?
2021. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

El kell engedni.. de tényleg. Erre az is bizonyíték, hogy most legutóbb az oktatóm elkésett. Kettőre emlékezett, de fél 2 volt megbeszélve, így elég szarul érezte emiatt magát. Na mondtam neki, hogy akkor remélem nem gond, ha ma is rosszul vezetek. Azt mondta dehogy, már előre meg is van bocsátva. A vezetés pedig egész jól is ment, mert nem annyira izgultam. Plusz nem rohadt fáradtan sikerült épp menni.


Egyébként kérdeztem tőle, hogy ugye szólna-e, ha valaki nem alkalmas a vezetésre. Majd most megnyugtatott, hogy így a 20 óra körül még normális, hogy így érzek, tudna olyan helyekre is irányítani, ahol jól menne és magabiztosnak érezném magam, de direkt visz egyre nehezebb helyzetekbe. És egy ideig nem is fogom még jól érezni magam, de ez természetes.

2021. szept. 22. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!