Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tetszenek az új rendszámok?

Tetszenek az új rendszámok?

Figyelt kérdés

Vagyis ami lesz, az tetszik nektek, srácok?


Mert nekem nagyon, modern kifejezéssel "fullos" vagy " naon király".

Alig várom, hogy legyen, egyik autóm rendszámát le is fogom cserélni, így lesz 1nem eu-s egy mostani azaz akkor "régebbi" meg egy zsír új. Így esélye sem lesz, hogy keverjem. :)



2021. jún. 3. 10:54
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
79%
30: általában olyanok vesznek maguknak autót/motort, akik megszerezték a vezetéséhez szükséges engedélyt - a ritka kivételek az olyan jómódúak, akik valamilyen ok miatt nem kaphatnak jogosítványt, ezért sofőrt alkalmaznak.
2021. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
89%
#31 Azt hiszem, félreértettük egymást. Én arra céloztam, hogy sokan élnek egy úgynevezett "család" nevű közösségben (2 vagy több felnőtt ember egy háztartásban), és gyakran van közös autójuk. Bocs, azt hittem, ez általánosan ismert dolog.
2021. dec. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ilyennek kellene lennie: [link]

Vagy esetleg ilyennek: [link]

2021. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Itt ki is lett számolva, hogy mi mennyi lenne rajta: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__1..
2021. dec. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
2022. jan. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Követeljük, hogy ilyen legyen: [link] , a jobb szélén ilyen: [link]
2022. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!