Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » B kategóriás forgalmi vizsgáná...

B kategóriás forgalmi vizsgánál figyelembe veszik a levezetett órák számát?

Figyelt kérdés
Enyhítő körülménynek számít, ha 30 óra helyett 80-90 órával vizsgázik először a tanuló?

2020. aug. 2. 17:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
Senki sem mondta hogy 30 órával kell mindenkinek levizsgazni. De aki 90 ora után képes elrontani a parkolást, mentálisan meg nincs a topon ha a vezetésről van szó, az egyszerűen nem való a volán mögé. Ezen nem megsertodni meg hisztizni kell, meg nyomni ezt a röhejes polkorrekt dumát. Mindenki másban tehetséges és tehetségtelen, és ha valaki egy 90 órás antitalentum a vezetéshez, akkor ne eroltesse, mert a vége vagy az lesz, hogy a sarki boltig nem mer majd elmenni annyira parazik, meg 40-vel szerencsétlenkedik és feltartja a forgalmat. Vagy ami még rosszabb, kárt tesz magában vagy másokban. Járni mindenki megtanul, vezetni nem. A nyelvtanulassal nem veszélyeztetsz másokat, a balf.sz vezetéssel igen. Remélem ezt ti sem gondoltatok komolyan.
2020. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno azt mondta az oktatom, hogy ha valakinek nagyon sok oraja van(nalam ez nem volt aktualis, meg mielott..) , akkor nem annyira szigoruak-ettol meg siman megbuktatnak persze. De az sztem nem jo pont, hogy ilyen sok oraval meg egyszer sem futottal neki a vizsganaj.
2020. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem a parkolást rontotta el, hanem pici helyet választott, ami egy rutinos sofőrrel is előfordul. Ha nem tudod, hogy áll az illető mentálisan, ne ítélkezz, inkább nézz körül egy parkolóban. Az autók 90%- a rááll a vonalra, vagy ferde vagy stb. Ezek szerint mindenki antitalentum?
2020. aug. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
59%

Ha a parkolásnál kicsi helyet választott, akkor mit rontott el? Nem a parkolást?


A mentális erőről meg tökéletesen árulkodik a kérdező kommentje az előző oldalon, hogy úgy érzi nem lesz ebből semmi stb... de te a feketére is megmondod hogy fehér. És igen sajnos sok antitalentum van az utakon, bár ez nem abból derül ki, hogy melyik áll rá a vonalra. Majd akkor legyél ilyen empatikus ha az egyik szeretted meghal egy ilyen balf.sz sofőr miatt. Ugyanúgy nem valoak az utakra, ahogy a száguldozó őrültek sem.

2020. aug. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kedves 6 ős. Én 1 bukással 50 órával átmentem.... Válts oktató. Mondjuk 90 órát x útvonalon menve nem lett meg.... Mégha parkolás is...
2020. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!