Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » B kategóriás forgalmi vizsgáná...

B kategóriás forgalmi vizsgánál figyelembe veszik a levezetett órák számát?

Figyelt kérdés
Enyhítő körülménynek számít, ha 30 óra helyett 80-90 órával vizsgázik először a tanuló?

2020. aug. 2. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Dehogy. Viszont magában biztos jót fog mosolyogni a vb, hogy már megint milyen antitalentummal akadt össze...
2020. aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Aha értem, kösssz.
2020. aug. 2. 18:02
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézik. A vizsgabiztosnak annyi a dolga, hogy megnézze, alkalmas vagy-e arra, hogy oktató nélkül, egyedül vezethess a forgalomban.
2020. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Kecskeméti-Varga Kata ***** válasza:
100%
Csak azt ellenőrzik hogy a minimálisan előírt,az éjszakai és a városi vezetési órák száma meg legyen.
2020. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekli akkor szól ha pl megbuksz és a következő vizsgára is ugyan ennyi órával mész.Ilyenkor van hogy szól az oktatónak hogy ha előzőleg nem ment akkor most mitől fog jobban menni ha nem vett a tanuló egy órát se pluszba. (Oktató ismerős mesélte)
2020. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tegnap volt.

Csak a borítót nézte meg.

Eltoltam egy parkolást, az oktató befékezett.

Azt mondta a vizsgabiztos, hogy látja a sok munkát, de kanyarodjak vagányabb tempóban. A bátorságot kell fejleszteni.

Közel 90 órával mentem én is.

Elég lett volna, ha 30 cm-vel nagyobb helyet találok.

Most vennem kell még órákat, hogy tudjunk gyakorolni.

32 éves nő vagyok. Nagyon lassan és nehezen ment az elején.

Az oktatóm azt mondta meglesz a vizsga.

Ma reggel alig bírtam felkelni. Biztos a front.

Fáradtan vezettem.

Semmi hülyeséget nem csináltam, mégis úgyérzem jelen pillanatban, hogy sosem lesz ebből semmi.

Az oktatóm nem így látja.

2020. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó... az oktató persze hogy nem ezt mondja mivel te vagy a fejős tehén... Ha 90 ora után vitt el vizsgázni, akkor kemenyen lehuz. Kivéve persze ha tenyleg ennyire béna vagy, de ha 90 ora után ez a helyzet, akkor mindenki jobban jár ha nem vezetsz. Sajnálom de ez az igazság. Au autós közlekedés veszélyes dolog és legalább annyi béna balf.sz van az utakon mint amennyi vakmerő hülye. Egyikből sem kell meg egy...
2020. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó nagyon könnyű a másik felett pálcát törni.Nincs két egyforma ember valakinek valami könnyebben megy balakinek nehezebben.

Tudod senkise ugy születik higy mindenhez ért.

Gyakorlás kérdése az egész. És belőle is lehet egy tökéletes sofőr.

Vicc ez a valaki ha 30óra alatt nem vizsgázik le az hülye balfasz járj kerékpárral duma.

De nyilván te úgy születtél higy értesz mindenhez.


Könyörgöm tanuljuk már meg végre ha nem ismerjük a történteket/hátteret ne itelkezzünk előre,hatalmas butaság.

2020. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Járni is megtanul mindenki.

Van aki viszont csak 1,5 évesen, de attól megtanul és nem alkalmatlan a járásra!

Kedves utolsó!

Ha a fogad tönkremegy, de sok időbe telik megcsináltatni, szerintem akkor sem huzatod ki inkább.

Van akinek fontos a jogsi és nem tehették meg a szülei, hogy fiatalabb korban fizessék, most meg maga fizeti.

Attól, hogy valaki nehezebben tanul meg vezetni, még lehet jó sofőr. Ha valaki 30-40 órával vizsgázik nembiztos, hogy jobban vezet, mint az akinek többre van szüksége.

Olyan mint a nyelvtanulás. Akinek nincs érzéke hozzá, az is megtanulja az idegennyelvet csak lassabban. De lehet, jobban értékeli majd utólag, amit beletett. Michael Jordan mielőtt megnyerte az első bajnoki címét 7000 szer hibázott. Mégsem alkalmatlan a kosarazásra, sőt.

Inkább legyen valaki magabiztos 90-100 órával, mint bizonytalan 30-40 órával.

2020. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9 es voltam. A kedves utolsó... a 7 esnek szólt
2020. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!