Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Emiatt most rosszul kéne...

Emiatt most rosszul kéne éreznem magam? Rutin vizsgán történt.

Figyelt kérdés
Szval megvolt a rutinvizsgám. Megfelet, de mégsem tudok neki örülni, mert a vizsga végeztével a vizsgabiztos közölte, h két dolgot is nem jól csináltam a húzott gyakorlati feladatnál. A többi am mind hibátlanul ment. Csak rosszul esett ahogy ott mondta. meg az is, ahogy az oktatóm ott ült mellettem és fapofával csak nézett. Sztem nem is akarták megadni ezt a vizsgát... most nem érzem vmi jól magam miatta. Pedig rengeteget tanultam rá, az elméletet is úgybevágtam ahogy van, rengeteg plusz órát vettem. És oké, nem leszek egy hűdejó vezető, de attól még én is szeretnék megtanulni vezetni. És béna vagyok tudom, hisz mindenben béna vagyok, de próbálom kihozni a maximmot. Most akk értsem úgy, h ez egy kegyelem átengedés volt?
2010. júl. 29. 18:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Legjobb...
2010. júl. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Téll?? Vagy csak "jelesen a legjobb??
2010. júl. 29. 19:10
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem az van szóval azért mondom, am Suzukin tanultam, de van egy kis különbség köztük...
2010. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
én csak most kezdtem tanulni, de úgy érzem hogy tök bunoó és nem túl segítőkész az oktató... mutattam pl hogy ott a bólya, erre azt mondja hogy ja a mutogatás az már megy látom.. pf tök nagy f.asz
2010. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!