Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Emiatt most rosszul kéne...

Emiatt most rosszul kéne éreznem magam? Rutin vizsgán történt.

Figyelt kérdés
Szval megvolt a rutinvizsgám. Megfelet, de mégsem tudok neki örülni, mert a vizsga végeztével a vizsgabiztos közölte, h két dolgot is nem jól csináltam a húzott gyakorlati feladatnál. A többi am mind hibátlanul ment. Csak rosszul esett ahogy ott mondta. meg az is, ahogy az oktatóm ott ült mellettem és fapofával csak nézett. Sztem nem is akarták megadni ezt a vizsgát... most nem érzem vmi jól magam miatta. Pedig rengeteget tanultam rá, az elméletet is úgybevágtam ahogy van, rengeteg plusz órát vettem. És oké, nem leszek egy hűdejó vezető, de attól még én is szeretnék megtanulni vezetni. És béna vagyok tudom, hisz mindenben béna vagyok, de próbálom kihozni a maximmot. Most akk értsem úgy, h ez egy kegyelem átengedés volt?
2010. júl. 29. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora volt a hiba nagysága. Amúgy meg ne így állj hozzá, mert ha ezt fogod gondolni örökre akkor inkább ne is vezess! Sose szabad profinak gondolnod magad, de nem is szabad úgy gondolnod magadra mint béna vezetőre, mert akkor az is leszel és nem tudsz majd fejlődni.. Nem mindenkinek van érzéke a vezetéshez, de akinek kevesebb van sok gyakorlással jól belejöhet. Nem itt fogsz megtanulni vezetni, itt csak az alapokat kapod, majd később ha sokat vezetsz és lesz rutinod akkor vélekedj magadról mint vezetőről. Hisz senki sem profi módon kezdi! :)


20/L

2010. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elvileg megvan h hányat hibázhatsz, ha azon belül vagy tök mindegy h ki mit mond. Nem attól lesz jó vezető valaki, h hibátlan lett a rutinvizsgája. Sokaknak hiába van évek óta jogosítványa, mai napig beáll keresztbe egy parkolóba, rosszabb esetben egyből kettőbe:D, esetleg lefullad, stb... Szóval ne vedd magadra, ezek nem adnak csak meg úgy kegyelemből semmit...Gondolom lány vagy, azért vagy egy kicsit lelkis...
2010. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19/F
2010. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ennyire negatív!!! Sikerült? Igen! Őszinte volt a vizsgabiztos? Igen! Az oktatónak úgy tudom, nem illik beleszólni a dolgokba.

Az a javadra írható, hogy nem szállsz el magadtól, nem hiszed azt, hogy a vizsga után te leszel a legújabb F1 versenyző. De azért ne húzd le magad a klotyón!!! Tisztában vagy a képességeiddel, és lesz belőled egy jó autóvezető, aki nem megy bele necces dolgokba. Inkább légy óvatos, mint vakmerő. De azért nyuszi NE!!! Balesetmentes közlekedést, és gratula a vizsgához!!!

(a legtöbben az elsőn át sem mennek:-)

2010. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne érezd rosszul magad. A gépjárművezető-oktatás nem az a terület, ahol kegyelemből átengednek (maximum boríték ellenében). Eddig inkább csak olyanról hallottam, hogy olyanokat se engedtek át, akik elvileg átmentek. Szóval örülj, hogy sikerült, valószínűleg megérdemelted. Amúgy meg senki sem született kormánnyal a kezében. Amúgy gratulálok!
2010. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Na hallod, nekem a forgalmi vizsga után egyrészt a vizsgáztató méltatlankodott, hogy hogy mertem átmenni egy sárgán (kisebb csőfék kellett volna hozzá, erre meg azt mondja hogy miért nem vagyok előrelátóbb, nem akartam mondani, hogy azért jóstehetség csak nem kell a vezetéshez). De a legszörnyebb az oktatóm volt (aki amúgy is egy életunt, zsémbes f@szi ráadásul a családi kapcsolata pont mélyponton volt), aki fejemhez vágta, hogy 100e forint egy visszapillantó, az oldaltávolságot nem tartottam egy útszakaszon, rá kellett volna mennem a záróvonalra (hogy megbukjak, mi?). Érdekes a bekötetlen, sasszemmel figyelő vb és én sem vettem észre, hogy veszélyben lenne a drágalátos visszapillantója, de ugye még bele kellett rúgni még utoljára az emberbe.
2010. júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen lány vagyok:)

Nemm szeretném lehúzni magam a klotyon. És téll szeretnék megtanulni vezetni. Csak mindent a szívemre veszek, és gyakran leminősítem magam:/

2010. júl. 29. 18:56
 8/14 A kérdező kommentje:
jah és köszi a gratokat:)
2010. júl. 29. 18:57
 9/14 anonim ***** válasza:

Milyen autón tanulsz?

Második...

2010. júl. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
opel
2010. júl. 29. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!