Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rosszul kellene éreznem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul kellene éreznem magam amiatt, hogy a párom fizeti az esküvőt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

100%ig?


akkor igen.ketten esküdtök-nem?.akkor anyagilag is osztozni kéne...

2009. aug. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha te olyan anyagi helyzetben vagy hogy nem teheted meg,akkor miért kéne magad rosszul érezni.

Amúgy nem közös kasszán vagytok? Vagy te nem dolgozol?

2009. aug. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Dolgozom, de én kevesebbet keresek. Közös kasszán vagyunk, mindenben osztozunk. Amim van, az az övé is és fordítva. Csak eltöprengtem ezen ...
2009. aug. 29. 18:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De akkor nem csak ő fizeti, mert te is benne vagy a közös kasszában :) egyáltalán ne parázz ezen :) nem ingyenélő vagy :)
2009. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem kéne rosszul érezned magad.. és ne is tedd.
2009. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért ennyire anyagias mindenki??

Pláne amikor már házasságról esik szó.A házasság vagyon és életközösség,a szerelmeteket teszitek hivatalossá,egy család lesztek,kitartatok egymás mellett jóban-rosszban...stb...elvileg.

Nem mindegy ki mennyit keres?

Milyenek lesznek a jövőbeli családminták így,hogy mindenkinek a pénz a legfontosabb?Mit lát a következő generáció miben nő fel?Csak a pénz fontos,mindenki annyit ér amennyii ft-ot keres??Hát ez nagyon elszomorító számomra.

Nem,ne érezd magad emiatt rosszul,én nem tenném.

Mindenkinek meg van a szerepe a dolga az életben egy házasságban,senki nem ér kevesebbet vagy többet a másiknál,és nem lehet mindent forintosítani.

2009. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mert ilyen anyagias világban élünk.

De igazad van. Engem nem zavar, hogy Ő állja a bulit, csak érdekelt mások véleménye.

2009. aug. 29. 20:37
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

1.vagyok



most miért pontoztatok le??annyi infóból amit megadott a kérdező,honnan tudhattam volna mi a helyzet.igenis úgy tűnt,h.túlságosan a párjára hagyatkozik pénzügyileg és nem válllaja a ráeső anyagi kötelességeket..

ez pedig nekem rossz hozzáállásnak tűnt.

annyi információból kiindulva igenis indokolt volt a válaszom!

2009. aug. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Esküszöm nem én pontoztalak le. :) Köszönöm a válaszokat.
2009. szept. 18. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!