Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nekem kéne rosszul éreznem magam?

Nekem kéne rosszul éreznem magam?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom, vele szoktam suliba is menni, mert nagyon közel lakunk egymáshoz. A buszmegállóban belenéztem a zacskóba ami nála volt és lebunkózott meg megsértődött. Ő ezt csomószor csinálja de persze ő ilyenkor nem hibás. Bocsánatot kértem tőle az ügy le volt zárva de aztán szóba jött a legjobb barátom ő meg szidta hogy mekkora lúzer, meg GYP-s. Kérdeztem miért, azt mondta mert sértegette. Én mondtam neki, hogy soha nem sértegette, de ő azt mondta, hogy emlékszik olyanokra ha valaki szidja. Mikor megkérdeztem miket mondott neki, mivel szidta azt mondta nem emlékszik és én ezen nevettem, ezen pedig ő besértődött, aztán el se köszönt. A legjobb barátom idén költözött el és így még rosszabbul esik ha valaki szidja... De most nekem kéne bocsánatot kérnem tőle?
2009. ápr. 8. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem hinném, hogy baj, hogy megvédted!

Ha máskor olyasmire sértődik meg, amit ő is szokott csinálni, akkor mondd neki, hogy tőle tanultad...

Nem véletlenül született az a mondás, hogy "Más szemében a szálkát, magáéban a gerendát sem". Sajna sok olyan ember van, aki önmagát kívül helyezi az írott vagy íratlan szabályokon, viszont másoktól számon kéri. Mert az más, mert az már őt zavarja.

A barátod mellett meg tarts ki, különösen így, hogy semmi konkrétumot nem tud felhozni ellene ez a lány. Aztán még az is lehet, hogy valóban beszólt neki, ha netán vele is ilyen modortalan volt.

2009. ápr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele
2009. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
mi az h GYP-s? Lehet én vok kicist maradi,de nem tom
2009. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is nem rég tudtam meg mi az. Azt hiszem a gyógypedagógiás gyerekeket hívják úgy. Azokat akik agyilag sérültek.
2009. ápr. 8. 17:51
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Nézd, vannak olyan emberek, akik mindenen képesek megsértődni különösebb ok nélkül. Van elég egy rossz nap és máris előjön ez az énjük. Én a helyedben nem érezném rosszul magamat emiatt.
2009. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak mentrualt a leanyzo es azert volt kicsit tulerzekeny :D

21/L

2009. ápr. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!