Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mikortol lehet biztositót...

Mikortol lehet biztositót váltani?

Figyelt kérdés
muszály váltanom mert most 21000a biztim,és keresek olcsobban?
2008. okt. 30. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Év végén. Szerintem elöbb nem lehet.
2008. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
November 1 től lehet femondani, és dec.31-ig kell megkötni a jövő évre.
2008. okt. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi,van tapasztalat a posta őrnél?
2008. okt. 30. 23:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen tipusú az autó, és hol lakik az üzembentartó, ill. melyik bonuszban van.

Mindenképpen érdemes a pár nap mulva rajtoló online biztosítási oldalakon megnézni majd , mert neten kötve minden biztosító olcsóbb!

2008. okt. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Első vagyok, le vagyok pontozva, de nemértem miért, hiszen valóban az év végén lehet lemondani, illetve váltani, mert idénre már kifizetted az utolsó negyedévet..
2008. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ki van vonva a kocsi a forgalomból, tehát a biztosítás szünetelve, pénzt visszakaptam. Szerintem bármikor felmondhatnám majd, és átmehetek máshova, vagy erre is vonatkozik az év végéig határ?
2008. okt. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ideiglenesen van kivonva, akkor a biztosítás csak szünetel, nem a szerződés szűnt meg, és csak ugyanoda lehet újra bejelenteni ahol előzőleg volt. Onnan pedig majd évfordulóra lehet eljönni, és váltani
2008. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!