Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan mondjam vissza a...

Hogyan mondjam vissza a bizotsítást?

Figyelt kérdés

arról lenne szó,h segédmotoros biztosítást kötöttem online

és most találtam 1 olcsóbbat..és valaki megírná nekem h h kellene vissza mondani..


2010. máj. 23. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne fizesd be a csekket amit küldenek. Ennyi.
2010. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Online kötés esetében az alkusz cégedet keresd meg, hogy sztornózza a biztosításodat.Ha ezt nem tudod megoldani akkor nagy a baj mert egy járműre csak egy társaságnál egy kötelező biztosítással rendelkezhetsz csupán. Szóval arra nincs lehetőség, hogy át kötsz. Ha el telt 30 nap az online kötéstől számítva akkor díjnemfizetéssel megszűnt szerződésed lesz. Tehát ha nem fizeted be a csekket. Ebben az esetben 2010.01.01-től a törvény szerint csak a veled szerződésben álló biztosítóhoz köthetsz újra biztosítást ha a megszűnés oka a díjnem fizetés. További infó a törvényekről: [link]
2010. jún. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!