Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha mar kifizettem a kotelezo...

Ha mar kifizettem a kotelezo biztositast egesz evre, de most eladtam a kocsimat, akkor visszakuldik a kulonbozetet? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, visszakapod.

Ha számláról fizettél, akkor visszautalják, ha csekken fizetted, akkor a lakcímedre postán küldik.

Ha pl. csekken fizettél, de te számlára szeretnéd, akkor szólj minél előbb nekik, vagy kérd a felmondáskor.

2010. okt. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi! Azt nem tudod veletlenul, hogy hogyan kell oket errol hivatalosan ertesiteni? Be kell menni szemelyesen ?
2010. okt. 22. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsi! Nem néztem tovább ezt a kérdést.

Hivatalos, ha postán, email-en, faxon elküldesz egy felmondó nyilatkozatot és az adásvételi másolatát. Ha személyesen mész, akkor bemutatod és kész.

Fontos, hogy az adásvételin jól látszódjanak az adatok, főleg az eladás dátuma, mert onnan szüntetik meg a kötelezőt.

2010. okt. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!