Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Amennyiben sikeresen elvégezte...

Amennyiben sikeresen elvégeztem minden szükséges vizsgát a jogosítványhoz és a vizsgabiztos azt mondta, hogy 3 munkanap mire mehetek okmányirodába, mehetek előbb is, ha kaptam egy emailt a megjegyzésben található tárggyal?

Figyelt kérdés
Tájékoztatás vezetési jogosultsága nyilvántartásba vételéről.

2022. febr. 21. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy nagyon szeretnéd kézbentartani, de várd ki a három napot..én is alig vártam, meg még néhány tízezer társunk.. az a néhány nap ár nem számít, főleg, hogy van jogosultságod a vezetéshez.
2022. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd csak akkor menj ha arról kapsz e-mailt, vagy SMS-t, hogy mehetsz a jogsidért, addig felesleges mert úgysincs kész.
2022. febr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na, a sztorit leírom, hátha valakinek egyszer ez a kérdés fog segíteni. Annyi történt, hogy mivel a vizsgám után feltöltötték a rendszerbe a sikeres vizsga státuszt és már a vöröskeresztes vizsga is fent volt, illetve 3 éven belül készült az utolsó igazolvány képem, az ügyintézés automatikusan elindult. Lényegében pár napra rá kaptam emailt, hogy mehetek a kész okmányért, én meg csak néztem. Ott aztán elmagyarázták, hogy mi történt és átadták az okmányt. Szóval ha ilyen van, akkor csak dőlj hátra és várj pár napot.
2022. febr. 24. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!