Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora esély van rá, hogy...

Mekkora esély van rá, hogy ugyanaz lesz a vizsgabiztosom?

Figyelt kérdés

Ma vizsgáztam, sajnos megbuktam saját hibámtól, parkolásnál kapkodtam és padka. Ugyanakkor a vizsgabiztos egy rendkívül ellenszenves személy volt, és bár nem akarom rákenni másra a felelősséget (mivel én hibáztam, és ezt tudom is), a rendkívül lekezelő, mogorva stílusa és "kiokítása" hozzájárult ahhoz, hogy az egészséges izgalmat és önbizalmamat enyhe szorongás és "hadd szabaduljak már meg tőled" gondolatok váltották fel. Nem szeretném, hogy ismét ő legyen a vb.


(Budapest)



2021. aug. 18. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Egyszerű kiszámolni, tudni kell hogy hány vizsgabiztos van, hogy hány vizsgázó és hoyg melyik vizsgáztató mennyit vizsgáztat aznap
2021. aug. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Marginális.
2021. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem Bp, hanem vidéki nagyváros, de én megkaptam kétszer ugyanazt. Elsőre egy figyelmetlenségen bukta, utána elhordott mindennek, másodikra mikor megláttam, annyira az volt bennem, hogy na most megmutatom neki. Figyeltem mindenre, amiért először lehordott, meg jobban ott voltam fejben eleve, talán 2 vagy 3 hibavonallal meg is lett :)
2021. aug. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azóta voltál vizsgázni?


én 3x buktam ugyanannál a vizsgabiztosnál. az első teljesen jogos volt, a másik 2 erősen határeset. ráadásul kissé arrogáns, leereszkedő stílusa volt az ürgének, legalábbis úgy tűnt.


a második bukásomnál azért buktatott meg, mert megpróbáltam kapu beparkolni.

de azt a kaput úgy képzeld, hogy a házon falán volt mi 50 cm-es xar, és az kapunak minősül. utána néztem is, h hol van itt kapu. az utcában lakókon kívül kb. senki nem vette volna észre, h az kapu.


most voltam negyedszer, megint ugyanannál, de most átmentem végre. jobb voltam vmivel, mint múltkor és higgadtabb, a parkolásom szinte tökéletes volt az elején, így már vmivel elnézőbb volt utána.

2021. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Másodjára átmentem, más vizsgabiztos volt (a maga módján kedves, plusz alapból szimpatikusabb volt) , nekem is jobban ment, útvonal és a feladat is jobb volt.
2021. okt. 19. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!