Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Megvan a forgalmi vizsgám,...

Megvan a forgalmi vizsgám, bármikor mehetek a Peczvál József utcába leadni a papírt? Csak mert a vizsgabiztos azt mondta jövőhéten menjek, bár nem indokolta, viszont én minél előbb szeretném intézni.

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
3(vagy 4?) munkanapot kell várni. Még ott is el kell intézniük a papírmunkát. Erre van ez a pár nap.
2013. aug. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. aug. 1. 01:38
 3/4 kacsacsoruemlos válasza:
ha minden megvan akkor igen, mehetsz akár ma is. én 2 hete voltam és nem kell várni egyből adják az igazolást amit az okmányiba kell vinni.
2013. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"ha minden megvan akkor igen, mehetsz akár ma is. én 2 hete voltam és nem kell várni egyből adják az igazolást amit az okmányiba kell vinni."

Neked szerencséd volt. Nekem is van olyan ismerősöm aki ment másnap és már megvolt. DE olyan is akit elzavartak hogy várja ki az időt :D


Az idő meg van adva, annyi idő alatt kell nekik intézni a papírmunkát. Persze ha hamarabb megcsinálják akkor mehetsz érte hamarabb.

Tehát ha a kérdezőnek nagyon sürgős bemehet naponta is. Ha szerencséje van már holnap kész lesz minden.

2013. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!