Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Tegnap karamboloztam, de le...

Tegnap karamboloztam, de le betétlapoztuk. Lesz belőle valami problémám?

Figyelt kérdés
Tegnap karamboloztam debrecenben, este amikor volt az a nagy idő, az én hibám volt, alig láttam ki az ablakon és annyira figyeltem, hogy merre kell lekanyarodni, hogy hogy nem vettem észre a piros lámpát, és a Kussuth utca sarkánál belém jött egy szabájosan az elött a zöld jelzésre elindulo vezető. félreálltunk, és rendörség kihagyásával a kötelezöre, megcsináltuk a papirokat. Lesz e ebböl nekem valami rendörségi ügyem?
2010. aug. 16. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem lehet, ha az autód és a te papírjaid rendben voltak. Majd küld a biztosító egy levelet, hogy a másik autóban mennyi a kárösszeg. Ezt vagy kifizeted, vagy ugrik a bónuszod. Ja, és lényeg, hogy ráírtad-e a papírra, hogy elismered a felelősségedet. Ha nem, akkor lehet gond, de első körben megkeresnek a biztosítótól, hogy elismered-e. Ha igen, akkor csak annyi, amit már írtam, ha nem, akkor sokáig húzódó pereskedés és nem jössz ki jól belőle.
2010. aug. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
majd válts biztosítót év végén, így nem emelik meg jelentősen januártól a biztosításodat, igaz majd a másik kéri h volt e karambolod stb, arra igent mondhatsz, de mégsem lesz akkora ott a biztid összege mint ahol ebben az évben voltál :)
2010. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget, viszont van egy gond ami most derült ki nemrég. Barátnöm elfelejtette befizetni az aktuális csekkemet a multkor. Ha holnap befizetem, akkor rendben van?
2010. aug. 16. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit késtetek vele. Inkább menj be a saját biztosítódhoz érdeklődni, van egy bizonyos türelmi idő, amíg él a biztosításod. Pluszban nem kell postára mászkálnod, ott helyben befizetheted. Viszont ha már túllépted a türelmi időt és megszűnt a biztosításod, akkor bameg van, mindent saját zsebből kell fizetned. Szerintem gyorsan intézd a biztosítódat.
2010. aug. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!