Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A motorok miért gyorsdulnak...

A motorok miért gyorsdulnak sokkal jobban, mint az autók?

Figyelt kérdés
Piros lámpánál, egy motoros már rég átment a kereszteződésen, mire megindulnak az autók... Azért ilyen jól gyorsulnak, mert sokkal kisebb a tömegük?
2010. júl. 6. 17:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

nem olyan jellemző a gixeresekre, hogy 5%- os gázállással gyorsuljanak :)

de elméletben valóban lehetséges

2010. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
600-as vagány fiú!Nekem egy 20d van, igaz hogy nem kell tőle elájulni ahogy gyorsul, de pár nagymenő motorost leszopattam már 160km körül kanyarban.Ott azért nem vagytok legények!!!!Azért mert egy kétezres bengás kis hüle gyerek pörgeti a motort melletted, nem kell mindjárt okoskodni, meg ha százötven körül gyorsulgatsz, találsz már dízel Bímert is aki porig aláz...
2010. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
90%
én vok a 600as vagány fiú. az lehet, de amíg te 160nál bent ülsz a kocsiban, rajtam csak egy bukósisak van:) valahogy érthetőbb ,hogy te bátrabb vagy 160nál. Csak szerintem én 1óra alatt teszem meg amit te 2 óra alatt :D
2010. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

150 körül legyorsulna egy dízel BMW, tegyük fel egy 3 literes biturbó?

hát ajánlom figyelmedbe a youtube, igen sokak által kedvelt videomegosztó portált. 500-800 Lóerős autókkal versenyeznek gyári R1ekkel, gixerekkel, CBR ekkel.

ezek a motorok 8-9 alatt vannak 200on.

ha még nem ültél motoron, ne beszélj hülyeséget.

2010. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Nem beszélek, írok...Megint a hülyegyerek meg a repülőtéri flaszter...Hétköznapok, forgalom.Híd el, nem a bátorság a kérdés, mert négy keréken tapad amíg te kettőn...Mivel testhez viszonyítva olyan mint ha a lábam meg az egész testem közti különbség, nem nagy durranás a gyorsulás.Mint írtam a 20d okozott meglepetést jó pár motorosnak, tudom miről beszélek!35D-vel meg szétszopatnálak bármikor...Nem hiszem hogy kétszáznál olyan kényelmes lenne motorozni a bogarak közt!!!A gyorsulásban nem kételkedem, mivel tudok számolni.Ha nem azzal jössz hogy előzök mert van egy méter helyem a szembejövő meg az előzendő közt, akkor egy Siófok-Szekszárd versenyben nem lennél nyerő egy 35d-vel szemben, ezt elkönyvelheted bátran!!!!Útminőség és kanyarok, meg hétköznapi helyzetek...Nem az unaloműző, gyorsulási verseny, amin nem kell észt használni, csak a gázt!!!
2010. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
És 80-nál úgy kapsz el egy kavicsot, 1-2 csontod eltörik, miközben az autóban ülők meg sem érzik.
2010. júl. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
A kérdés nem ez volt Béla...
2011. febr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Jhajj ezek az autósok...

Hétköznapi forgalom NEM hétköznapi autóval. Tessék itt ez a Lamborghini. A motor végig ott volt...és BÁRMIKOR megelőzhette volna.


[link]


Nem kell ide Busa hogy megelőzz egy hétköznapi autót. Egy 250-essel is szét lehet alázni egy hétköznapi autót indulásnál. Végsebességbe meg elég egy 600-as gsx-r ugyanis a te kocsid végsebessége SOHA nem fog 270-et menni. Ahhoz nem elég az üzemanyagtemető kétezres kocsid. Írták már előttem , hogy amit te 2 óra alatt teszel meg azt 1 motoros 1 óra alatt. Na ehhez még hozzátenném hogy ez a 2 óra alatt megzabál a kocsid 20L üzemanyagot míg egy 600-as max 15L-ert.(maxon húzva/nyomva) Szóval érted...És akkor még nem is beszéltem az 1 300 ccm-es busákról ami már akkor alázná az autód amikor a tulaj ráindít...Nevetségesek vagyok :)))


Ennyit SOHA nem fog menni az autód mint egy 600-as Gsx-r: [link]

2011. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Ja, de már mint mondtam is: ki a francot érdekel? Én négy haverommal -20 fokban is mehetek rövidujjuban, és ha valaki belémjön, mert mondjuk nem adják meg a jobbkezest akkor kiszállok épségben. Te meg ha kapsz egy kavicsot már megdögölhetsz.
2011. febr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Kit érdekel Béla? Nem ez volt a kérdés. De azt már tudjuk hogy az 1000es Suzuki mindenkit lenyom...
2011. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!