Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorkerékpár vasárlás külföld...

Motorkerékpár vasárlás külföldről. Hogyan? Kitől?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy használt motort venni, de a kinézett típust csak elvétve és azt is túlárazva találom meg itthon.

Nézegettem különböző apróhírdetéseket, és nagyon sokat találtam az adott típusból Németországban, viszont nekem sajnos nincs lehetőségem rá, hogy kiutazzak érte.

Tudtok esetleg ajánlani olyan cégeket, oldalakat, amik behozatallal foglalkoznak?

Van valakinek tapasztalata így, hogy láttatlanban vásárolt külföldi motort?



2019. ápr. 29. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
grandemoto.com - Mindig nagyon szép motorokat hoznak, korrektek. Biztos, hogy tudnak neked segíteni.
2019. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:
Azért csak óvatosan a grandeval is, én nem csak jót hallottam róluk hanem rosszat is.
2019. ápr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ajánlj olyat, akiről csak jót hallani az internet korában :)
2019. ápr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dirtboy ***** válasza:

Nincs olyan, csak azért írtam hogy írtad hogy korrektek. De nem érdemes nekik sem mindent elhinni.

Kereskedők ők is.

2019. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!