Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kedves karosszéria lakatosok!...

Kedves karosszéria lakatosok! Egy műhelyben milyen összegre számítsak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Adott egy suzuki wagon r. Bal oldali küszöbön egy kb 7-8 cm körvonalú rohadás,a jobb oldalon 2 db 7-8cm-es körvonalú rohadás található. Azt gondoltam,hogy csak felületi,de ahogy kapartam átszaladt rajta az ujjam. Maga az autó nem rohadt. Szép tiszta az alja is, csak valahogy ott azon a 3 helyen van rohadás(Hólyagszerű)

Nagyából milyen összegre számítsak?



2019. márc. 9. 20:31
 1/7 A kérdező kommentje:

Az eggyik sérülés:


[link]

2019. márc. 9. 20:40
 2/7 anonim ***** válasza:

És bontás után azok alatt tudod,hogy milyen anyag található?Szóval még az ujjad is átszaladt,de nem rohad az autó.Akkor mond meg azt is,hogy a sárvédők ,doblemez,belsőküszöb és a küszöb csatlakozás alatt milyen.

Ezt ha én innen és így megtudjam mondani neked ,ahoz most bele kell néznem a kínai kristály gömbömbe.Remélem jó benne még az elem.

2019. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a baj az ilyennel, hogy belülről rohad, tehát kívül még szép fényes a festék, az 1mm-es lemez meg már csak pár tized alatta. Majd menet közben kiderül, van-e mihez hegeszteni a foltot, vagy cserélni kell a küszöböt.
2019. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Merészkedtem kitágítani a rést (amíg a lemez engedte)belenéztem zseblámpával. Belül is annyira rozsdás mint kívülről! Belül is megvan az 7-8cm-es rozsdásodás,de utánna szép szürke az egész. Kb 30cm-re láttam be,jobbról is, és balrol is.
2019. márc. 9. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a kettes írja, ez csak a felszín, a valóság általában kiábrándító és csak megbontás után látható.
2019. márc. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet szerencséd van, és megúszod pár tenyérnyi folttal.
2019. márc. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Foltozgatni nem igazán érdemes. Szerintem ha már egyszer hozzányúl az ember, akkor csináltassa meg normálisan, hogy évekig utána ne legyen vele probléma.

Ahogy előttem leírták, sajnos megbontás után fog kiderülni, hogy mennyire vészes a helyzet. Sok éves tapasztalat után talán ránézésre is megmondja a lakatos.

Kb. munkadíjra oldalanként 30ezret számolj, erre még rá jön az anyagár, illetve utána a fényezés, aminek az ára elemenként kb. 20ezer.

Sajnos egyébként szerintem kibelezés után (ülések ki, szőnyeg fel) lesz ott még meglepetés, kevés esélyt látok arra, hogy mindenhol hibátlan, csak a küszöb kezdett el rohadni annyira, hogy át is szaladt rajta az ujjad.

Nem árt még egy alapos alváz, és üregvédelmezés sem. Ennek az ára kb 50ezer (minőségi anyagokkal), de ezeket már otthon is meglehet csinálni, ha van otthon/ismerősnek aknája.

2019. márc. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!