Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó karosszéria embléma...

Autó karosszéria embléma ragasztása?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! Sajnos nemrég az autóm csomagtér ajtajának hátuljáról lelopták az emblémát. Szerencsére könnyen tudtam szerezni másikat, viszont tanácstalan vagyok, nem tudom miként kellene felragasztani. Kétféle tanácsot is kaptam. Az egyik, hogy vigyem fényezőhöz, és ott kétoldalas ragasztóval felragasztják, a másik pedig, hogy ragasszam fel pillanatragasztóval. Az utóbbi megoldás felől kétségeim vannak, tartok tőle, hogy leesne, főleg egy automata autómosás során. Szerintetek érdemes megpróbálni a második opciót? Előre is köszönöm a válaszokat!
2019. febr. 11. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A pillanatragasztó nem jó, mert kemény és könnyen letörik. A kétoldalas ragasztó a legjobb (gyárilag is azzal van) vagy alternatív megoldás lehet a szélvédő ragasztó esetleg karosszéria tömítő/ragasztó.
2019. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!