Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó aljánal vészes ez a küszöb?

Autó aljánal vészes ez a küszöb?

Figyelt kérdés

Most megy majd lakatoshoz a kb 3hónap múlva, szerintetek ez vészes már? Valamint tapasztalatok alapján aki küszöböt lakatoltatott mennyibe fog fájni?

[link]



2019. márc. 5. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:

nem vészes szerintem...

az enyém durvább volt,nem is kapta meg a műszakit.

2019. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nem durva.


Karosszériás lévén a sajátom olyan állapotban volt, ami nem ment át addig műszakin, míg ki nem cseréltem mind a jobbos, balos teljes küszöböt.

2019. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
10e-től 60e-ig / oldal. Lakatolás minősége függvényében. Igen, 60e is lehet.
2019. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Annak örülök ha annyira nem veszélyes, komplett alvázvédőzés valamint 2küszöb tervbe van de jelenleg nincs rá zseton, viszont a képen is látszik hogy nincs az már teljesen egybe hanem megszedte a rozsda, úgyhogy amennyire engedi majd a pénz sietek vele, de ennek örülök hogy nem vészes. Köszi!
2019. márc. 5. 20:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Picit megkezdte a rozsda, de ránézésre szerintem műszakin még simán átmenne. Akkor van nagy gáz, ha csak az alvázvédő tartja egyben és egy kis piszkálásra elporlik a fél küszöb.
2019. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2021.01.31ig műszakis ilyenekkel semmi gond, szimplán tökéletesség mániás vagyok autó téren, németbe használtam én magam az autót és az ottani sósság sajnos öli, majd most itthon ráállok egy alvázvédelemmel + egy alapos lakatolással aztán hátha visszahozható egy mégjobb állapot neki, de viszont köszi tényleg a választ neked is! :)
2019. márc. 5. 22:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Evvel a lakatos ki fog röhögni, bár biztosan megcsinálja, sőt, le is cseréli, feltesz egy utángyártott gagyit, ami 0.8-as lemez, na az fog neked elrohadni 3 év múlva...

Ez meg lehet, 1.5mm-es. A küszöb aljánál az emeléseknél le szokott jönni a fényezés.

2019. márc. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem vészes, ezzel még elmegy az autó egy darabig. Viszont nagyon helyes, hogy legalább időben kapcsolsz, és foglalkozol az autóddal!

Kértél már időpontot? Én most kértem az én lakatosomtól akihez általában mindig viszem (környéken a legjobb), viszont 1,5 - 2 hónapra be van táblázva, szóval előre érdemes egyeztetni velük.. Általában a jobb lakatosokra várni kell pár hetet, míg tudnak időpontot adni, ha csak nem mondja vissza egy másik kuncsaft.


Az, hogy mennyibe fog fájni, sok mindentől függ. Milyen autó, milyen küszöböt szeretnél feltetetni stb.

Ha rendesen cseréltetni szeretnéd, kb. munkadíj 20-30ezer szokott lenni/oldal + anyag + fényezés 15-20ezer/elem.

2019. márc. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szép autó azért is foglalkozom vele 2 sárvédőívet azt megkell csiszolni mert ott csak felületi, valamint ez van még. Utolsó előttinek: nem jött le csak csupa kosz viszont az alatta lévő kis rozsdacsíkon a hangsúly ahol kettészedte.

Utolsó: nem kértem még, de ha tényleg ennyit kell várni lehet kérek egyet inkább most amire ad lesz rá keret rendesen. :)

2019. márc. 6. 18:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!