Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki bandit 250 kezdésnek?

Suzuki bandit 250 kezdésnek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy motort a közeljövőben, 1995 körüli suzuki gsf 250et néztem ki. 3-4 éve motoroztam többet, simsonnal és mzvel, azóta csak autót vezetek. Szerintetek túl nagy lenne 34 lóerő újrakezdeni? 125öset azért nemakarok, mert A korl. jogsit szeretnék letenni és a 125ösök szerintem hamar kicsik lennének, valamint a testméreteimhez is kicsi lenne. Óvatos vezető vagyok, nem húznám neki egyből az elején. Pénzügyi okok miatt nem tudnám évente váltogatni a motorokat, hosszabb távra vennék most. Szerintetek jólesz a 250es?
2010. júl. 1. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

A sornégyes

ez az egyetlen 250 es tudtomal amit S4 el gyártanak

sztem nyugodtan

nemegy erős gép (170 et megy...)

majd irjál róla tesztet

AZERT NEMLENNE JÓ MERT

mivel régi ezért alkatrész utánpotlásra is gondolnod kell

és sztem 1 ilyenhez magyaroszágon olcsón nemigen kapsz alkatrészt

akk már inkább vegyél 1 ujjabb v2 eset (csak ne hyousoungot)

2010. júl. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor milyen motort ajánlasz? Nézegettem még a honda cb/cbf/cbr-t, de a banditot megbízhatóbbnak, kényelmesebbnek, erősebbnek hallottam (tesztek olvasása). A fő szempont, hogy A korl jogsival vezethető legyen, árban 300 ezer a felső határ.
2010. júl. 1. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egy 96 os Bandita tulajdonos vagyok!

(GSF250V)

Tavaly vettem a gépet, mentem már vele 5000 km-t és bátran állíthatom, hogy nagyon megérte! Nekem is A korl van, a forgalmijában 22kW szerepel. Ez előtt is volt 5 motorom, de 125 vagy kisebbek, de igazából ez tanított meg motorozni. Ez már az igazi érzést adja, hiszen egy pörgős jó kis gép.

Sor4 pedig... én imádom :D olyan a hangja, hogy az gyönyörű! 250 es létéhez képest főleg.

Amugy tudom még ajánlani a Honda Hornetjét, abból is van 250es ugyszintén sor4, de az drágább, illetve a Kawa Baliust.

A motoromat megtalálod a sportmotor.hu-n videók, és a keresőbe írd be, hogy: Bandit 250 kb az 5. motor lesz az enyém, bivaly0 a felhasználónevem.

remélem tudtam segíteni

2010. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!