Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kocsimban lemerült az...

A kocsimban lemerült az akkumlátor! Ha meg tolják a haverok hogy indítsam be? Úgy értem nem csak simán ráindítani kel ugye?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem csak simán ráindítani kel ugye??
2010. jún. 30. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Kettesbe kinyomott kuplungal toljanak meg a cimbik, ha már elég a lendület engedd fel a kuplungot...
2010. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

Nem, nem indítózunk! Gyújtás be - kuplung kinyom - hármas betesz - autó megtol - kuplung felenged.

Nem a legszerencsésebb megoldás katalizátort tönkreteheti. Kábellel másik autó akkujáról bebikázni célszerűbb.

2010. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha a duda sem szólal már meg(full-ra lemerült akksi) lehet,hogy nem indul be a jószág..mert a gyújtószikra képzéshez is kell valamennyi áram,illetve az injektorhoz is szükségeltetik.

Amúgy ahogy írták az előttem lévők:

Gyújtásra

2-esbe,

kuplungot kinyomva tolás/gurulás,

Majd hirtelen felengedjük a kuplung pedált.

(Ezután a motort járatni min 10 percig,hadd töltődjön az aksi)


Ha nem indul az "istennek se"..ne erőltesd sokáig ezt mert a katalizátorod szétdurranhat a sok benzintől. Bikázni biztonságosabb.

2010. jún. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%

katalizátornak őszintén mi köze az indításhoz ?

ha ékszíjas a vezérmű akkor nem ajánlom a tolást meg rángatást, sokba kerülhet, ha lemerült az aksi nem biztos beindul ha injektoros a motor, ugyanis nagyrészbe elektromos a magasnyomású pompa. Inkább másik akksi lenne a jó megoldás.

2010. jún. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Katalizátornak az indításhoz? Semmi, azon kívül hogy tönkre teszi. Betolás közben égés nélkül áramlik át a keverék a hengereken és összegyűlik a kipufogóban.
2010. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

"katalizátornak őszintén mi köze az indításhoz ? ha ékszíjas a vezérmű akkor nem ajánlom a tolást meg rángatást, sokba kerülhet"


Ez totál hülyeség. Jobb lett volna ha csendben maradsz.

2010. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ékszíjas vezérműről még nem hallottam ( :-) ), de a bordás szíj tényleg átugorhat a rángatástól. Akkor nem indítod el a vezérlés szétszerelése nélkül.
2010. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hogy ugrana már át? Képtelenség rajta akkorát rántani, mint amekkorát pl. az önindító is csinál. Amúgy meg a vezérműtengelyt simán megforgatod kézzel is, tehát nincsenek túl nagy erőhatások...
2010. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nem egy autót javítottam ezért... ha a butaság fájna...

naés ha az égetlen keverék felgyülemlik a kipuffogóba ? utána szépen felmelegedik a katalizátor és elégeti.

2010. júl. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Ez totál hülyeség. Jobb lett volna ha csendben maradsz."

Inkább neked kéne csendbe maradni, mert igaza van! Nézz utána!

2010. júl. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!