Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb autós akkumlá...

Melyik a legjobb autós akkumlátor?

Figyelt kérdés
1999-es évjáratu Mercedes-Benz CLK 200-as benzines. 1998 köbcenti, 100 kw, 136 lóerő. Az ár nem számít, ebből tényleg a legjobbat akarom, mert fontos lenne.
2010. dec. 19. 01:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
azt amúgy,mi a kérdés
2010. dec. 19. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb márka a Bosch, utána jön a Varta.
2010. dec. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én BOSCH zselés akkumulátorokra esküdök, szerintem ezek a legjobbak! Apámnak anno amíg megvolt az autója (9 évig) egyszer sem merült le, soha nem volt vele semmi baj, és teljesen gondozásmentes.
2010. dec. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha Vartát veszel azzal nem foghatsz mellé, ez egészen biztos. Egyébként Vartából is többféle, javaslom a magasabb árkategóriát ebből is.

EGyébként nézd meg, hogy most milyen kapacitású van az autódban, és olyat vegyél bele. Szerintem 70 Ah-tól nagyobb nem kell bele, de nézd meg :)


Érdekes dolog ez az akku kérdés, lehet hogy a legjobban akkor járnál, ha gyárit raknál bele. Nekem a gyári valamiért 10 hosszú évig bírta a Fordomban aztán egy hideg téli reggelen megadta magát. Szerintem nézd meg, hogy most milyen márka, kapacitás van benne (feltéve ha még nem volt cserélve) és hogy elégedett voltál-e vele, és vegyél pont ugyanolyat :)

2010. dec. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is a Bosch vagy a Vartát ajánlom.Nekem Varta van benne de még egyszer sem merült le pedig nem szoktam behozni de még eddig bírja a strapát és mindig pöcc röff re indul az autóm.
2010. dec. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2010. dec. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
én is a 6:57-esel értek egyet. veszel 15.000-ért egy zselés akksit és azzal 20évet is kibír az autó :) hidd el hogy sokat spórolnál
2010. dec. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam hogy a zselés nem nagyon bírja az önindítózást.
2010. dec. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én is a Bosch-ra esküszöm
2010. dec. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Elhangzott itt az is ,hogy a legjobb a gyári akku,azt hiszem egy Forddal kapcsolatban.

Hát azért azt tudni kell ,hogy nincs gyári akku.

Se a Ford nem gyárt akkut se pl a Mercedes ,meg egyik autógyár sem ,ugyanúgy ahogy pl ahogy motorolajat sem lehet gyárit venni ,mert egyik autógyár sem gyárt motorolajat.

2010. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!