Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb autós akkumlá...

Melyik a legjobb autós akkumlátor?

Figyelt kérdés
1999-es évjáratu Mercedes-Benz CLK 200-as benzines. 1998 köbcenti, 100 kw, 136 lóerő. Az ár nem számít, ebből tényleg a legjobbat akarom, mert fontos lenne.
2010. dec. 19. 01:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Az elsőnek üzenem, hogy a kérdés az, hogy ebbe az autóba amit leírtam, melyik a legjobb akkumlátor. Amúgy nem akarok bele olyat tenni, mint ami van, mert sajnos az a helyzet, hogy akitől vettem a kocsit, kis sz@rral használta, eddig jó volt amúgy, elbírta az autót, de ez a hideg, szóval bikázni kell az autót, ha elakarok indulni ebben a fagyban! Szóval azért akarnám a legjobb akkumlátort mostmár. A Bosch-ról megkérdeztem egy autóelektrónika szerelőt, azt mondta, hogyx az egyáltalán nem jó, Bannert ajánlott még, hogy az jó, de gondoltam megkérdezlek titeket is. Azért írtam így le a kocsi paramétereit, meg mindent, szeretném bele a legjobbat megtalálni, nem tudom gyárilag milyen kerül ebbe az autókba, az is érdekelne!
2010. dec. 19. 17:10
 12/16 anonim ***** válasza:
A Bosch már nem jó, fene tudja hol gyártják. Előző autómban még 9 évet bírt kétszeri feltöltéssel, amit a következő autómba vettem, egy év után lemerült télen. Feltöltöttem, most megint merül. Sajnos már nem olyan a minősége, mint rég.
2010. dec. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2010. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Terebélyes István válasza:

Kedves Kérdezőm, illetve aki a legjobb akkut szeretné!


Mostanában elég sokat foglalkoztam autó akkumulátorokkal, kerestem a legjobbat, a legtartósabbat, legmegbízhatóbbat.


Hol kerestem?

Interneten böngésztem, független akkumulátor teszteket olvastam, végig nyálaztam részletesen az ismertebbeket, külön elolvastam mindegyikről a tesztelők tapasztalatait.

Német autósfórumokon igen érdekes hozzászólásokat találtam.


Mit találtam?

A fórumokon többet is ajánlottak, de van egy márka, amit a szervizesek, akkuboltosok, átlagemberek és az AUTÓVERSENYZŐK is előszeretettel használnak, ajánlanak.


Ez a márka a MOLL, (nincs semmi köze a magyar MOL olajipari vállalathoz) ez egy német gyártó, viszont az elején kételkedtem... Ez a legjobb? De hát egy szót nem hallottam még róla sehol.


Aztán utána néztem ennek is, azért nem hallottam eddig róla, mert ez egy középvállalat, németországi kisüzemmel, szinte nullával egyenlő marketinggel.


Miért nincs marketingjük? Mert a gyártó 95%-ban autógyáraknak szállít be, így nincs szükségük reklámra.

A többit kiszórják a disztribútoroknak, és aki tudja, hogy van MOLL, az MOLL-t fog venni, bármi módon is.

A MOLL tulajdonosok ebből a szempontból is különlegesek, aki egyszer ilyet vett, az ezentúl csak ezt fogja!


Lehet kapni itthon Magyarországon is, én már vettem egyet :)

Ha nem hisztek nekem, akkor írjátok be a keresőbe:

adac akkumulátor teszt, öaemtc akkumulátor teszt, tcs akkumulátor teszt, ezeket mind megnyerte.


Ha megvásárolnátok, akkor meg:

[link]


Remélem segítettem a legjobb akku megtalálásában!

2012. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 bronyo válasza:
2013. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 K Laci ***** válasza:
És most két utóbbi linkek hová tűntek?
2019. okt. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!