Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen jó és rossz érvek...

Milyen jó és rossz érvek szólnak a motor mellett/ellen?

Figyelt kérdés
A szüleim szerint a motor nagyon veszélyes, stb , de én mégis majd szeretnék , és szeretném , ha írnátok jó és rossz dolgokat a motor mellet/ellen !
2010. jún. 30. 14:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

ha normális motort akarsz.. akkor csak jó dolgokat tudok mondani.. - ha nem mész ész nélkül..sztem nem veszélyes. én is 5 éve motorozom -kismotorral-


Robogót ne vegyél ! drága ratyi fos az összes, és az autósok sem vesznek észre. baleset veszélyes a kis kereke miatt, meg hasonlók ,--.mert egy jelentéktelen hulladék az összes.

2010. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Életveszélyes, a fogalomban ráadásul elég gyakori, hogy észre sem vesznek. Hobbynak jó, bár városban nagyon nagy előny, hogy el tudsz menni a kocsisor között!

Egyik előnye ez, nameg a fenntartási költsége sokkal kisebb, mint a kocsiknak. Viszont csomagot szinte egyáltalán nem vihetsz magaddal, és télen nem lehet vele menni.

Legnagyobb bajom vele, hogy egy ~60 km/órás sebességén történő eleséskor is jó néhány csontod eltörhet, ráadásul ha autópálya tempónál balesetezel akkor a szerencsédnek köszönheted ha megúszod néhány csontod eltörésével. Autóval sokkal biztonságosabb közlekedni!

2010. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
A kocsisor közötti cikcakkozás nekem is tetszene , természetesen nem ész nélkül mennék .
2010. jún. 30. 14:46
 4/31 A kérdező kommentje:
ÉS még annyi hogy hány évesen lehet erre jogsik "csinálni"? És egy kezdő motorosnak milyen motort ajánlanátok , ami nem túl drága , de minőségileg jó is ?
2010. jún. 30. 14:47
 5/31 anonim ***** válasza:
74%

"Robogót ne vegyél ! drága ratyi fos az összes, és az autósok sem vesznek észre. baleset veszélyes a kis kereke miatt, meg hasonlók ,--.mert egy jelentéktelen hulladék az összes."


PONTOSAN, VÉGRE EGY EMBER, AKI OSZTJA A VÉLEMÉNYEMET A "KEREKES KÁVÉDARÁLÓKRÓL" XDDDDDDDD!!!!!!!!!!!4


Egy simson az a király!, kezdőmocinak tökéletes, olcsó, még a hülye is ért hozzá.

Tanulni csak ezen, aztán ha kinövöd, mehet a nagyobb mocikra a jogsi, és fokozatosan végigjárni a "teljesítménylétrát"


esős időben viszont kicsit rosszabb motorozni, mert csúszik az aszfalt és egy nagyobb bedöntésnél már el is takartál....Száraz időben klafa.

tovább földes útra is, crossozni, hajtani, tépni neki ezerrel, és nem kell sajnálni, mert tudod, hogy fillérekből helyre lehet hozni, szinte bármi baja is lesz.

2010. jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagy előnye, hogy sokkal szórakoztatóbb, mint az autó.

Több helyre lehet vele eljutni.

Kisebb garázs kell neki.

Olcsóbb a fenntartása.


Baleset esetén nagyobb a súlyos sérülés veszélye.

Rossz időjárási körülmények közt már nem is annyira szórakoztató.

2010. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

elképesztő élmény 180nal süvíteni a motoron bőrcuccban. félelmetes érzés. adrenalin pörög, olyan, mint valami drog. ezzel szemben nem véd meg a karosszéria. nagymotorra pedig azt hiszem betöltött 21 év, vagy 2 éves b kat jogosítvány a határ. ebben nem vagyok biztos. a robogót autósként sokszor nem vettem észre és satufékkel álltam meg, azt hanyagold, nem biztonságos. sajnos a nagymotor sem mindig... sok a baleset a figyelmetlen vezetők miatt.

20/l

2010. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Én a Simsont tudom neked ajánlani.

A 4 sebességes S51-est.

Elég szépen megy, filléres az alkatrész, és nagyon nagy élmény vele menni. És ez váltóós ^^

Az meg hülyeség, hogy elromlik.. Az enyém egy szétnyüstölt darab aztán vitt 200 kilométert szar gyújtással, szarul beállított karbival...

2010. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
47%
Hiaba szidjatoka robogokat ugyis jobb mint egy simson...hiaba ugyis lehaggay azt a szutykod ha szarra tuningolod akkor is B2szhaod ha megy 70-el nagy szutyok egy szarzsak..egy 15 eves yamaha jog siman otthaggay de te tudod me te szerelo vagy es teszel ra 4 felomlot istok freacot s akkor megy a simo....a szereloig :))
2010. jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Hülye kérdés de van automata váltós motor ? :D Kocsinál tudom van ..
2010. jún. 30. 16:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!