Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felmondtak a lizing szerzödest...

Felmondtak a lizing szerzödest, a tartozast kifizettem, de meg mindig a bank a tulajdonos. Mit tehetek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Lizing szerzödesemet felmondtak,mert az autom totalkaros lett,es nem fizettem a törlesztest.A követelest atadtak egy behajto cegnek.Idö közben maradektalanul kifizettem a tartozast.Most szeretnem kivonatni vegleg a kocsit a forgalombol,de a nyilvantartasban meg mindig a bank a tulajdonos.Nem az enyem az Auto,ha mar kifizettem?

2019. jan. 21. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, az autó akkor lesz a tied, ha a nevedre kerül, törzskönyvestől. Egyáltalán nem biztos, hogy annyit fizettél ki, mint amekkora tartozás az ő rendszerükben szerepelt.

Egyébként biztos vagyok benne, hogy a finanszírozóval kötött szerződésedben nem szerepel olyan, hogy kivonathatod a forgalomból. Kár volt fizetned, előtte egyeztetned kellett volna. Ez most már csak eső után köpönyeg.

2019. jan. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az Auto totalkaros,6eve az udvaromban all,a birosagi vegzesben szereplö összeg mar 4eve ki van fizetve.A bank azota nem küldött levelet,hogy van tovabbi tartozasom.
2019. jan. 22. 06:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor be kell menni a bankba, lezárják a szerződést, megkapod a papírokat. Maguktól nem fogják kezdeményezni.
2019. jan. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Még szoktak kérni a lezárásnàl is fennmaradó kőltséget ami mindennap kamatozik ugyhogy minél hamarabb mrenjèl be szerintem
2019. jan. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzaszolasokat.Felvettem a kapcsolatot a bankkal.
2019. jan. 22. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!