Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jó, motorosok?

Szerintetek jó, motorosok?

Figyelt kérdés
Derbi Gp Motort szeretnék nemtudom hogy jó nekem 16 éves vagyok 168 cm és 70 kg. Rendesen felérem meg minden?? Tanácsok magáról a márkáról vagy valami segitség. Köszönöm előre
2010. jún. 27. 18:47
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Derbi gpr 50

Ez akart lenni

2010. jún. 27. 18:53
 2/20 anonim ***** válasza:
sajnos már az ezres motorok is a 170 centiseknek készülnek, szóval attól ne félj hogy nagy lesz... amúgy nem tudok mondani a motorról semmit, de az 50esek nagyon gyengék, gyorsan ki fogod nőni
2010. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Húha, ennyi pénzed van 16 évesen?:D

Egy 10 éves GPR 50 több mint 200.000FT.

Szerintem nem éri meg, meg amúgy is csúnya motor. Belegondoltál hogy hol kapsz hozzá alkatrészt? nem sok ilyen motor rohangál az utcán szal a boltosok nem tartanak hozzá alkatrészt, neten tudsz rendelni de nagyon drága.


Inkább robogót vegyél, 200.000ből már nagyon jó robogót kapsz, sőt rengeteg robogó van ami jóval 200.000 alatt van. A robogót ha megunod akkor könnyebben el tudod adni mint egy 50 sportmotort.

Nekem robogóm van és nagyon meg vagyok vele elégedve.

2010. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát de inkább supermoto érdekelne vagy gyorsasági És az Aprilia Rs 50?
2010. jún. 27. 20:48
 5/20 anonim válasza:
Ha teheted, ingább egy Rs-be ruházz be! Nem mindeggy, hogy mennyi idő alatt, s mennyiért kapsz egy alkatrész a motorodhoz. Egy Rs-alkatrészt már (kishiján) a legkisebb motorosboltban is kapsz, ellentétben a Gpr-rel. Az Rs-ben nagyob nyomaték uralkodik, és (szememben) szebb is, mint a kis Gpr.
2010. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
És méretileg?? Én méretemnek jó?? Meg azé kezdö vagyok menni fog a motorozás ?? mármint nemaz lesz hogy lassan elindulok és elborulok?
2010. jún. 27. 21:49
 7/20 anonim válasza:
Figyelj, egy 50 es kisRs nem egy akkora batár egy gép! Ha nemvagy annyira béna (már elnézést), akkor megtudod tartani. Hidd el, nem te leszel az első ember, aki Rs-en kezdte, és nem esett el! NE FÉLJ, CSAPJ BELE, ÉS GOO!
2010. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
És esetleg mire figyeljek ha vegyek?
2010. jún. 27. 22:30
 9/20 anonim válasza:
Külső állapot (mondjuuk az alap), ne legyen benne sok km, kérdezd meg, hogy hanyadik tulajdonos (ha 4-5 tulajdonosa volt, megvan az esélye, hogy szar a gép, így egyfolytába tovább adják...), Beindításnál halgasd meg a motort, hogy nem-e csörög-zörög (ha igen, hagyd ott, lehetséges, hogy valami komolyabb baja van) holnap folytatom!!!!!!
2010. jún. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha még nincs jogsid akkor A1et tedd le, ott szerintem 4t géped kapsz és az se fog földhöz vágni.
2010. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!