Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4-5 ezres benzinmotoros autó...

4-5 ezres benzinmotoros autó tulajdonosok?

Figyelt kérdés

Nektek mennyi megy el havi szinten tankolásra?

Csak kíváncsi vagyok nekem sohasem megy el 35.000 ft-tól több, pedig napi szinten használom városban és városon kívül egyaránt. Néha egyszer-kétszer meg is taposom. Csak arra szokták mondani hogy sokat eszik amit mindig taposnak ?


2018. nov. 6. 22:22
 1/7 dirtboy ***** válasza:

attól még ehet sokat hogy 35ért tankolod.

nem mindegy hogy valaki 35ért tankol és megy 1400km vele vagy megy 600at.

2018. nov. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, 5 literes motor valószínűleg már legalább 8 hengert feltételez.

Oké, nyomatékos viszont 8x befecskendezés, az 8x befecskendezés, nagyobb egyen űrtartalom, és egyéb.

Az 5 literes CL500-ra nem véletlen van 14,2 vegyes kiírva.

Pesten a 20-as városi összejön, vidéken lehet 16.

5 liter nyomatékos alapból, és valószínűleg erős, városi ötven az közel a gáz lehellésével is megvan játszva, csak 100km alatt azért nem kevés töltet kell 8 hengerre, és 5 literre.



Az hogy kinek mennyit eszik az használat kérdése, a havi benzinpénz : km kérdése.

Aki 5 literes autót vesz az célból veszi, tudja hogy mennyi a fogyasztás, és ha veszi akkor nem érdekli, vagy megteheti vagy alig használja.

Egy 5 literes autó városban 16-20 között könnyedén eszik, sportosan 20 az alja, taposva? Csillagos ég.

Minden így van

2018. nov. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 D. Brasco ***** válasza:

Van egy E500-am....sosem mértem még meg rendesen tankolassal utana szamolva hogy mennyit eszik!Mondjuk aki ilyen autot vesz es a fogyasztas komolyan kerdes ott nagy baj van!Igy csak a computer altal mutatott adatokat tudom mondani.....a számok egyszerűek varosban 16alatt soha,ész nélkül használva bőven 20+ .....palyan amugy elvan akar 10-el is,en itt hasznalom legtöbbet!

Egyszer egy vasarnapi 70-80as poroszkálásnál a kihalt országúton lattam 8-al kezdődő értéket a kijelzőn,de nyilvan nem egy ilyen autoval fog az ember fogyasztási rekordokat döntögetni meg az ilyen hasznalat nem is életszreű

2018. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Természetesen, egyetértek a kommentekkel. Csak pusztán kíváncsiságból kérdeztem, mert nem régen vettem. De nálam sem volt kérdéses a fogyasztás.
2018. nov. 6. 23:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez hülye kérdés már bocsánat :D


Annyi megy el amennyit vezet...

Ha keveset vezet akkor kevés megy el, ha sokat vezet akkor sok megy el!

2018. nov. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Idiota kerdes... Hany litert eszik szazon, annak van értelme
2018. nov. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez aztán értelmes benyögés volt pedig értelmes valaszok erkeztek... Nyilvan ha a garazsban all akkor 1 ft os sem tankol bele aki meg belehajt egy honap alatt 5000km-t az sokkal többet elkölt az üzemanyagra.
2018. nov. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!