Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miben más egy 200-250 ezres...

Miben más egy 200-250 ezres használtautó és egy 450-500 ezres?

Figyelt kérdés
Mi a különbség? Melyik éri meg jobban? Mennyivel jobb a drágább? Mennyivel várhatok többet a több pénzért?

2015. okt. 15. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
A felmillios auto kevesbe hulladek mint a ketszazezres. De attol meg az is hulladek...
2015. okt. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az 500 ezres elmegy még 8-10 évet. A 250 ezres talán kibír még 1 vagy 2 műszakit. Előbbiek 12 év körüliek, utóbbiak a 20 felé közelítenek.

Egy 500 ezres szerintem még nem hulladék.

2015. okt. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig van különbség.

Attól is függ, hogy milyen márka, illetve, hogy milyen állapotban van.

Lehet egy pár éves autó is hulladék (már aki hulladékozott).


Ha tök jól karban van tartva, akkor lehet egy idősebb autó is egyben.


A 20 éves autó nem 1-2 vizsgát bír ki, csak akkor ha hagyod, hogy össze roskadjon alattad.

Nekem egy 24 éves autóm van, és nem tegnap vettem, illetve nem szándékozom egyhamar lecserélni.

Igaz, ez nem egy fapados kis semmi, hanem amcsi kocsi.


Továbbá gondoljunk azokra akiknek még plusz 2-3 százezer is sok, ezért nem tudják a drágábbat megvenni.

2015. okt. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Pont ezen gondolkodtam tegnap. És mit gondoltok melyik márkát érdemes megvenni,amelyik strapabíró?
2015. okt. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Èn nem règ vettem kocsit, Suzuki Swiftet, 16 èveset. Nèzegettem 200 illetve 400 ezerèrt is. A 200 ezresek hulladèkok voltak, egyiket megakartam venni, megegyeztünk az eladóval. elmentünk egy bankautomatához, menetközben kifordult a kereke.


Kereskedőknèl nèzegettem 400 ezres kocsikat, ki voltak szèpen polírozva, de az alvázuk mindnek szèt volt rohadva. Egy Opel F Astrát is megnèztem, annak is gány volt az alváza. Vègül egy 320 ezres Suzukinál kötöttem ki, de + 100 ezret ráköltöttem (átírás, gumik, vezèrlès, stb.)


400 ezerèrt egèsz jó állapotú Suzuki Swiftet ki lehet fogni, de nagyon oda kell figyelni a vásárláskor.


Amúgy szerelőtől halottam, hogy 200 ezerèrt jó állapotút talált egy kuncsaftja, de ez ritka, 20) ezerèrt szèt hajtott roncsot lehet kapni

2015. okt. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kétszeres a különbség, szerinted?


Ennyiért mondjuk Corsa, Astra F, Swift, Golf III, Polo, Fb jöhet szóba szerintem

2015. okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Márka/típus, kaszni/külső/belső/műszaki állapot, felszereltség (pl ha van klíma működik e) és ezeknek működőképessége, gumik állapota, van e külön téli és nyári gumi, meddig van rajta műszaki.
2015. okt. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég sokban más... A Futott kilométer szám, az évjárat, stbstb... Egy 200 ezres autót viheted a szervízbe havonta...
2015. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Egy 200 ezres autót viheted a szervízbe havonta.."


Nem feltétlen.

Olcsó lehet pl. egy olyan autó is, ami ritka, ergo drága és körülményes az alkatrész beszerzés.


Viszont biztos lehetsz benne, hogy nem jön veled sűrűn szembe egy ugyanolyan kocsi.


Plusz azt is olcsón adják, ami nagy motorral van ellátva, így jóval többet fogyaszt mint az átlag autó.

2015. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!