Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5. forgalmi vizsgán igaz hogy...

Cecoka kérdése:

5. forgalmi vizsgán igaz hogy 2 vizsgabiztos lesz?

Figyelt kérdés
2018. szept. 26. 19:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne mond, 6. vizsgán tuti, hogy átengednek? Viccnek is rossz!
2018. szept. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Beismerő vallomással ér fel, ha valaki a forgalmi vizsga kapcsán könnyű, begyakorolt útvonalra hivatkozik.

A jogositvány nem egy utvonalra szóló engedély, forgalmi vizsgán már jogos elvárás, hogy az utasitásokar a szabályokat vetartva rúdja követni a tanuló.

Ebben semmi rendkívüli nincs, egyszerűen csak figyelni kell, és a látottakra jól reagálni.

Debrecenben néhány éve nem volt jellemző, hogy a vizsgabiztosok lefizetésével sikerül a vizsga, anélkül is átengedték azokat a tanulókat, akik megfeleltek a vizsgabiztos elvárásainak, de betanulható vizsga útvonal nem létezett.

Debrecenben van villamos, buszsávok, tömeg, a vizsga útvonal meg 3-4 csomópont, amit elvileg érinteni krll a vizsgán, de az már nincs meghatározva, hogy oda milyen utakon kell eljutni, gyakorlatilag meg az egésztől el is térhetnek, hogy a negadott tér közelében sem jártak.

A vizsgabiztosoknak megvannak a kedvenc kitéröik (jobb kezes utcák, egyirányú utcák, megfordulás, parkolások), nem ugyanazt az utat játja minden vizsgabiztos, de a tanulónak nem is ezzel kell foglalkozni - figyel, észlel, helyesen cselekszik, és a vizsgája sikerült.

2018. szept. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
24%
Én felnem fogom hogy valaki hogyan jut el odáig, hogy 5-6. vizsga. Értem én, hogy valaki balfa_sz, de akkor mért jelentkezik vizsgára? Vezessen még.
2018. szept. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

13. Könnyű eljutni odáig, hidd el. Negyedikre mentem át, mert világ életemben izgulós voltam.

Mindegyik vizsga előtt mentünk egy kört az oktatóval. Azzal mentünk be a vizsgatelepre, hogy ez 3-4 hibavonal lett volna vizsgán. És háromszor buktam.

Elsőre túl korán nevezett be. Azt mondta, hogy még nem vagyok kész, de szokjam. Nem volt jó ötlet.

Második bukáson párhuzamos parkolás. Jobb hátsó kerekem éppen csak, alig érezhetően hozzáért a padkához, amit rögtön korrigáltam. Szóval semmi olyan, hogy járdára hajt, erőlteti, ami azonnali bukás. Addig két vonalat húzott be.

A harmadik egyperces volt. Elindulás után a telepen egy kocsi eszeveszett tolatásba kezdett, nagy sebességgel, s ügyesen mentettem, mert belénk jött volna. Meg is dicsértek. Félpercre rá meg vége lett, mert az ipari sorompó csak 95%-ban nyílt csak fel, amikor elindultam.

Ezzel az indokkal vágott meg.

2018. szept. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
En sima vezetesnel szinte hibatlanul mwgyek parkolas kirigalas nelkul, de a vizsgan tuti mindent elrontok , első bukas jobbra mondta balra mentem es akkor ugrott h nem bal hanem jobb es balra kanyarodo savbol indey körültekintes es vissza jobra nem volt zaro vonal. 2 bukas utolso 2 percbe mar mentunk vissza es a motorost nem elöztem meg, 3 bukas 2 vizsga biztos de a masik nem engem figyelt hanem a vizsgabiztos munkajat nezte annyira zavart h parkolni nem tudtam, 4 vizsga minden tök jo volt kornye
2018. okt. 2. 17:58
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
# 6, te melyik Világon élsz, hogy azt hiszed, hogy átengednek egy 10esért. Én ma vizsgáztam elsőre és meglett, de vizsga előtt nem 1x mondtam az oktatónak, hogy nekem KELL a jogsi és adtam volna neki is 100-at a vizsgabiztosnak is 100.000t vagy akár többet is. NEM ÍGY MEGY. Mesélte az oktató, hogy valaki próbált adni és el sem kellett indulnia, meghúzták. Nem a 90-es években vagyunk. Am ha 10esért meglett volna, akkor te hülye vagy. Mármint ha nem 10 millióra gondolsz.
2018. okt. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abba az útvonalba annyira nem szabad bízni. Az nagyon nem jó, ha csak azt tudod. Ma vizsgáztam, kihúztam a tételt viszont el kellett térni az útiránytól, mert vmi felvonulás volt vagy micsoda és irányították a forgalmat.

Így olyan helyen is voltam, ahol soha nem járkáltuk.

2018. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!