Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5. forgalmi vizsgán igaz hogy...

Cecoka kérdése:

5. forgalmi vizsgán igaz hogy 2 vizsgabiztos lesz?

Figyelt kérdés
2018. szept. 26. 19:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Igen... ha az sem sikerül, akkor PÁV.
2018. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tatabanyan vezettem eddig, most kileptem a sulibol mert összekaptam az oktatóval most Biatorbagyra megyek at es ott lesz az 5.vizsgam.
2018. szept. 26. 19:17
 3/17 A kérdező kommentje:
Autómatikusan 2 öt küldenek?
2018. szept. 26. 19:18
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
kemény
2018. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Igen. És tök mindegy, hogy Láboscsigakutyfalva vagy December városában vizsgázol, s 127 oktatót használtál már el. Az benne a szép, hogy a vizsgabiztosok egymástól is tartanak, s könnyen rálicitálnak szigorúságban a másikra.
2018. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért annyira nem kell berezelni. En is 5ödjére mentem át. 5x egymás után ugyanazt a vizsgabiztost kaptam. Az meg olyanokert buktatott meg, mert a havas, lagyakos uton megfordultam a záróvonalon. Ami persze nem látszott a latyaktól. Meg megálltam olyan helyen, ahonnan lelopták a megállni tilos táblát (csak a pózna állt üresen), felfestes vagy utpadka nem tiltotta a megállást...

Igazából nem a hibáim miatt nem engedett át, hanem mert nem voltam hajlandó lefizetni. Az 5ik alkalomnál már nem tarthatta a markát és nem róhatott fel indokolatlan hibákat. Jó az, ha 2 vizsgabiztos van.

(Megspórolhattam volna egy halom pénzt ha odaadom neki a tizest amit kert, de nekem az elveim többet értek.)

2018. szept. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Megkérdezhetem h tatabányán melyil autós suliba voltál?
2018. szept. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hetzman
2018. szept. 27. 18:12
 9/17 anonim ***** válasza:

Még akkor jó hogy a faragóhoz jelentkeztem :D

Hetzmanról amúgy én se hallottam sok jót. Neten se jó az értékelése..

2018. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Menyjek pestre mert beszeltem egy iskola igazgatoval 170 et kell leraknom de 70 szazalek h sikerul egy konnyu utvonalat bejarunk 5 ször es tuti azon megyünk mert elintezi , ha nem sikeul akkor pav es utana tuti sikerul nert akkor mar mindenkit atengednek. Mit csinaljak vagy tatabanya uj suli es a megszokott utvonal es csak orankent 4000 ezer kb 10 ora es a vizsga dij velemenyeket kerek
2018. szept. 27. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!