Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért a nők vezetnek, ha...

Miért a nők vezetnek, ha férfi is ül a kocsiban?

Figyelt kérdés
nagyon sokszor látom, hogy az anyósülésen ülnek a férfiak, és a nő vezet, miért van ez?
2010. jún. 21. 14:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is szinte mindig én vezetek, férjem szeret nézelődni, így mindent meg tud nézni. Amúgy meg én félek, ha más vezet:) Egy nő
2010. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is szokott így lenni. Miért? Mert mindketten szeretünk vezetni és egyikünk sem olyan önző, hogy ne hagyja a másikat.
2010. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
30%

Vááá:D Igen... mindenki szeret vezetni, és mindenki azt hiszi magáról, hogy ő tud jobban vezetni :D

Sajnos ezt a nők komolyan elhiszik !!!!:D


Láttatok már női rallyversenyzőt? én láttam... el voltak szállva, hogy milyen jól megy :D a mért szakaszon ( kb 7 km ) 1 mp-cel jobb időt futott mint amit én reggelente szoktam munkábamenet :D

2010. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Miért, talán van a KRESZ-ben olyan kitétel hogy ha két külön nemű ember tartózkodik a kocsiban, akkor közülük csak a hímnemű vezetheti a járművet??? Ezt a kérdést.....
2010. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem azért ez kicsit hímsoviniszta kérdés...

Vannak azért kifejezetten jól vezető nők, én például ismerek hármat is. Az más kérdés, hogy férfit meg vagy 10-15-öt. De több is a férfi sofőr. Nekem igazából a legnagyobb bajom a női sofőrökkel, hogy minden csinálnak, csak nem a vezetésre figyelnek, tisztelet a kivételnek.

2010. jún. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Büntetés is lehet, nem csak jutalom.
2010. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mint már előttem szóló sors társam is írta..:

Péntek este amikor nekem KO és szét is vagyok csúszva akkor a barátnőm vezet és neki sincs jogsija

De így van ez rendjén:D

2010. jún. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!