Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért a nők vezetnek, ha...

Miért a nők vezetnek, ha férfi is ül a kocsiban?

Figyelt kérdés
nagyon sokszor látom, hogy az anyósülésen ülnek a férfiak, és a nő vezet, miért van ez?
2010. jún. 21. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nálunk apám pl. utál vezetni azért vezet anyám.
2010. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Miért NE a nők vezessenek, ha férfi is ül a kocsiban?
2010. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
mert a férfi ivott, vagy fáradt, vagy nem szeret vezetni, vagy csak átengedte, vagy a nőé a kocsi. :D
2010. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
én pl párom mellett tanultam meg vezetni igazán... ott ülte velem türelmesen :) most már csak akkor vezet ő ha én nagyon fáradt vagyok.
2010. jún. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Mert kettejük között épp a nőnek van kedve vezetni/övé a kocsi/ a férfi ivott, fáradt stb.

Miért baj, ha egy nő vezet ha férfi is ül a kocsiban???

2010. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
mi bajod a nőkkel?
2010. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát ez elég bunkó kérdés a nőkre nézve :D

Amúgy pl anyám imád vezetni

2010. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
mert lehet hogy nincs jogsija azért nem vezet
2010. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Apukám sofőr... vezet eleget... Anyukám hát mondhatjuk imád "vezetni"... mert vezetni egyáltalán nem tud, és több mint 20 éve van jogsija:P Apum is legtöbbször az anyósülésen ül, mert vezet ő eleget, és úgy nyugodtan megihat egy sört, ha akar:P Vagy ha fáradt... de néha csinál olyanokat anyukám, hogy akármilyen fáradt is, inkább ő vezet :D

Ha pedig én is ott vagyok, inkább anyukám mondja, hogy vezessek, mert én nem bírom szó nélkükl amit csináls zegény autókkal:$


És tanulság, ha a nő vezet és csinál valamit, a férfi mondhatja büszkén, h na látod ezt nem így kell csinálni! :D

2010. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Amikor Én matahari részeg vagyok és bevagyok lőve mint a barom akkor szerintem jobban jár a világ ha az asszony vezet.(pedig jogsija sincs)
2010. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!