Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson starnak a tankját...

Simson starnak a tankját mivel pucoljam ki?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kis apró rozsda darab és ehez hasonló dolgok vannak a tanknak az alján, de ha már úgy is leszedem akkor gondoltam, hogy jó lenne valamivel át mosni és ehez kellene tanács, hogy mivel álljak neki.

Válaszokat előre is köszönöm.

18/f



2018. júl. 5. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vortrex ***** válasza:

Egyszerűbb helyeken vesznek egy marék hatlapfejű M10x20-as csavart vagy köveket, beledobálják, és fél napot rázzák. Utána RO 55-tel feltöltik még egy napra. (állítólag coca colával is fel lehet, azt mondják az is fémig lemarja, másért nem, én poénból kipróbálnám mit csinál)


Meg mindenféle csoda tankfestéket lehet kapni jó pénzért, amivel ki lehet kenni belül, de a sima két komponensű festékkel épp ugyan azt a hatást lehet elérni. Ezt már kipróbáltam, nálam nagyon jól bevált

2018. júl. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 veterán vas ***** válasza:

Legutóbb egy darab kutyaláncot és 2dl. maradék fékolajat borítottunk a szomszéd 40 évesJunak tankjába, és felváltva rázogattuk vagy egy negyedórát. Gyönyörű szép fényes lett!

(mondjuk amilyen hangja volt annak a "mixelés"-nek, nem is csoda hogy a rozsda elmenekült. :)

2018. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sósav--utana sok lúgos viz, tiszta viz,gyors,teljes száritás,azonnali benzin feltőltés.Mindez alkalmazható bármilyen rosdás anyagra, de nagyon lényeges a gyors száritás es az azonnali jelen esetben bezinfeltöltés más esetben azonnali olajzás. Mindezt én is próbáltam ,de ipari felhasználását láttam elöször.
2018. júl. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!