Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes első autónak Trabant...

Érdemes első autónak Trabant 601-et venni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Annyiért már kapsz 2-es Golfot is, de ha szereted megéri :)
2010. jún. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Utánam szólók indokolni is fogják. Pláne, ha ki merem jelenteni, hogy csakis szeretett hobbiautónak való.


Mellette kell egy olyan is amit használsz.

2010. jún. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
inkább 1.1
2010. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csakis hobby célra, a károsanyag kibocsájtása borzasztó, szarrá törik az egész, stb....
2010. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Járj inkább busszal, nem szennyezed a környezetet. De most tényleg, az előttem szólónak igaza van. Vegyél valami komolyabb autónak nevezhetőt.
2010. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Viszont 600cm3.Első autónak, friss jogsival már egy 1 literesnek is sok az évi kötelezője...
2010. jún. 16. 12:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan kérdés, hogy attól függ honnan nézed szerintem pl megéri bár a fogyasztása nem lehet kevés, de ezzel megtanulod a vezetés kisebb nagyobb csinját binját mivel nem egy komoly autó, viszont később ha lesz másik ennél csak naygobb lehet:) és azt megkell szokni, mert ez kicsi és beférsz vele több helyre stb, viszont énis inkább az 1.1-et ajánlom , annak több az esélye, hogy nem fogsz ki valami szart. És számold ki mi több az 1.1-es éves adói stb vagy a 601-es mennyivel eszik többet, meg esetleg olyan hibái kijönnek, hogy na:) Ez a te döntésen osszál szorozzál, de valami nagyobb termetű autót javaslok utána akármilyenbe ülsz nem lesz olyan gáz:) húú remélem érthető amiket írtam:D
2010. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a köbcenti határozza meg biztosítás mértékét.
2010. jún. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én inkább a 601-est ajánlom, mint az 1.1-est.

Lehet, hogy kétütemű, viszont sokkal tartósabb konstrukció, mint a VW 1.1.

A 2 üteműn gyakorlatilag nem romlik el semmi. A fogyasztásról meg annyit, hogy ha normális full szintetikus olajat használsz és nem taposod ki a belét szépen ki lehet jönni 7 - 7,5 literből.

2011. ápr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!