Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Trabant első autónak?

Trabant első autónak?

Figyelt kérdés
18éves vagyok, és egy autó kéne így városban ingázni. Trabi szerintetek? kispénzű diák vagyok, és szeretek/tudok autót szerelni, így az nem gáz.....Ja, és szeretem a régi autókat, bár inkább az amerikai vasakat, de ez az ndk-s csoda is bejön egy két alakítgatással :D Előre is köszi
2011. ápr. 13. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a városba kell akkor egy jó négyüteművel el lehet mocorogni a kétütemű az már elég gáz szerintem. Én inkább ajánlanék erre egy régi swiftet. Nagyon strapa és olcsón fentartható autók.
2011. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bányai Károly ***** válasza:
81%
A régi kétütemű leeszi rólad a gatyádat is. Egy suzuki swift vagy alto jobb választás lenne, mert keveset eszik, és abba keverhetsz etanolt is, trabiba nem olyan jó ötlet. Ha kispénzű vagy ez egyre inkább szempont lesz.
2011. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
pont nézegettem, tényleg vannak egész olcsón swift-ek, és a megjelenés is jobb egy kicsit....... Ezen még gondolkozok, mert a swift egy kicsit drágább még így is......
2011. ápr. 13. 15:15
 4/11 anonim ***** válasza:
én is imádom a kétüteműeket, de inkább tényeg négyüteműt vegyél. A kétüteműnél kevergetni kéne állandóan a benzint stb. Tudom, hogy rosszabb a design-ja meg a feeling-je de a négyütemű pénztárca kímélőbb.
2011. ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

trabi nemár...

bár 4 üteműbe meglehetősen igénytelen állatfajta...:P

én a golfok felé kacsintgatok pont úgy vagyok mint ta (kispézű diák), de szvift is jöhetne, ill maruti 800 vagy ha nagyon elveteműlt vagy kispolák, azok is jógépek ám :D

2011. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél egy trabit mondjuk ha 4t veszel akkor csak átrakod a 2-t hűtőrácsát és van egy 4t-2t trabid
2011. ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Trabit ma már csak megszállott vesz a 2 üteművel sok baj van meg ugye a keverékbenzin és megeszi a 7 litert simán, a 4ütemű mégrosszabb mert alig lehet hozzá normális minőségű alkatrészt kapni, mert sok alkatrész nem egyezik meg a 2üteműével se meg a VW-ével se.

Mi lenne az ideális kocsi a feltételekhez: Olcsó Swift, Dacia 1310, Polski Fiat 126, Zastava én ezeket ajánlanám, de a Dacia a legjobb közülük, nagy, nagyon kényelmes és kb 6 litert eszik, ha kifogsz egy garázsban tartott jó állapotút idős tulajtól és ha 5 sebességes TLX akkor király kocsid lesz.

2011. ápr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

városba én trabit nem használnám sztem vidékre jobb

de te döntesz

2011. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
pedig városba a 2T sokkal jobb, és pont hogy olcsóbb fenntartani mint egy 4T egyszerűbb, sokkal kevesebb hibalehetőség. Olajcserével se kell törődni csak a benzinbe önteni mindig amennyit kell és menni. Ja és a 4T városabn hideg oaj miatt jobban is kopik. És egy trabi jobban néz ki mint egy swift
2011. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem hajrááá trabi ,ha imádod akkor azt vegyél én is most veszek 1. autót és egy 4t trabi lesssz az én szerelmem. De a 2t az igazi ndk és az igazi retro verda is Hajráááááá Trabiiii!!!
2012. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!