Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holnap rutin vizsgazok mikor...

Holnap rutin vizsgazok mikor kell?

Figyelt kérdés

Kicsit segitenetek annyira izgulok...


Amikor a vilagitasokat kell megmutatnom a helyzetjelzö,

tompitott es tavolsagi fenyek akkor a gyujtast mar ra kell tennem??

Ti annak idejen hogyan csinaltatok?


2010. jún. 14. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezeket az autó indítása előtt kell megtenned, mikor megkér rá a vizsgabiztos. Valószínűleg annyit fog mondani, hogy ellenőrizd az autó műszaki állapotát. Azt, hogy a világító és fényjelző berendezések hogyan vannak bekötve, nem tudhatom fejből (minden típuson más), de a helyzetjelzőt, a tompított fényt, illetve a féklámpát és a fénykürtöt jó eséllyel tudod ellenőrizni kikapcsolt gyújtás mellett, a tolatólámpához és az indexhez biztosan kell a gyújtás. Ezen kívül a VW-konszern autóinál van, hogy a tompított fényszóró is csak bekapcsolt gyújtás mellett működik.
2010. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én múlt hét szerdán tettem sikeres rutinvizsgát, szóval az az annak idején nem volt túl régen :D :D

A helyzetjelző, a tompított és a távolsági fényszóró ellenőrzéséhez nem kell gyújtás, az irányjelző, a tolató- és féklámpák ellenőrzéséhez viszont kell.

2010. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tompított távolságinál nem kell.index előtt kell gyújtást kapcsolni.
2010. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csak az indexhez kell. Na meg a tolatóhoz, de azt nem kell ellenőrizni.
2010. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó kis oktatód lehet, ha még ezt se mondta el.
2010. jún. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én meg most vizsgáztam hétfőn rutinból :) én úgy csináltam, hogy rögtön az elején ráadtam a gyújtást, és akkor utána nincs bénázás. az akkunak azt a pár perces világítást el kell vinnie, ha ezt sem bírja, az gáz. az egyik lámpát sem égeted pár másodpercnél tovább. plusz az autó amin tanultam sipolt is, ha úgy kapcsoltál világítást, hogy nem volt rajta a gyújtás. különben az elméleti résztől ne parázz. a gyakorlati résznél pedig a feladatokra koncentrálj teljes erőből
2010. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!