Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen diesel autót vehetek...

Milyen diesel autót vehetek 500. 000-ig?

Figyelt kérdés
legtöbbet városba járok,1-2 személlyel, nemtulsok holmit hurcolok magammal. mazda mx-3 van most de sokat eszik városban.
2010. jún. 14. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Golf III, lehetőleg TDI: [link]

Corsa, Isuzu-dízel: [link]

2010. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyit eszik a Mazdád?
2010. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ha ovatosan megyek vele akkor városban 6.5 országút 5.

de ha taposom neki akkor 15.mindenütt. volt egy turbodiesel golf kettesem előtte az városban ha tapostam akkor evett 6ot. ha ovatosan nyomtam akkor 4.1et.

2010. jún. 14. 14:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyi. Bár a városi 6.5 egy...1.6-os?-tól nem túl életszerű. Csak TDI. :)
2010. jún. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a baj csak az hogy taposom neki eléggé. nem száguldozok csak a kigyorsitásokkor nyomom. egy vw caddyre gondoltam, h az megfelelne. több nemkell. van hozzá minden a motortuninghoz. rövid váltó, adagoló, nagyturbo. és akkoris 7 alatt eszik. (a golfnál igy volt gondolom a caddynél is)és a nyomaték nagyon hiányzik amit a dieselnél megszoktam. vagy caddy vagy golf3. köszi.
2010. jún. 14. 18:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!