Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdekelne a gyorsasági motorve...

Érdekelne a gyorsasági motorversenyzés (? )

Figyelt kérdés
Székesfehérváron lenne esély valahol edzeni? Illetve mi kell ahhoz, hogy bele kezdhessek? Először robogóval kéne mennem? Bocsánat, ha hülyének tűnök, de nagyon új vagyok még a témában. Ez az egész autó/motorversenyzés egész kiskoromtól fogva érdekelt, de most gondolkodtam el igazából a dolgon.
2018. ápr. 30. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen szinten szeretnéd űzni?

Én autóval voltam egy-két gyorsulási versenyen. Tapasztalatom szerint csupán három dolog kell hogy valaki részt tudjon venni ilyen rendezvényeken: jogosítvány, jármű és pénz.

Motoroknál nem tudom pontosan hogyan van, de valószínűleg ott is különböző kategóriák vannak. Ki kell választanod egyet amiben szeretnél indulni, kell venned egy annak megfelelő motort majd beregisztrálni résztvevőként az adott rendezvényre. Persze, azért (már csak a saját testi épséged miatt is) nem árt, ha jól tudsz bánni a géppel. A jogsi nem feltétlen követelmény mindenhol (bár hivatalosan annak kellene lennie tudomásom szerin).


Edzésre meg annyit, hogy nem feltétlen kapásból versenymotorral kellene indulni, hanem olyannal amivel lehet menni utcán is. Így a rutint ott meg is tudod szerezni, nem kell külön "edzésekre" járni.

2018. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Nem gyorsulasi versenyre akar menni hanem gyorsasàgi motor versenyre azaz sportmotor verseny.

2. Pályára nem kell jogositvany.

3. Kell egy pálya

4. Sok-sok pénz egy motorra és szervizelesere ill. motoros felszerelésére (bőrruha stb..)

Ui: próbálkozz kissebbb motorral eloszor 125ccm-el

2018. ápr. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!