Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Másnak van ilyen kocsija? (KIA)

Másnak van ilyen kocsija? (KIA)

Figyelt kérdés
nekünk egy fekete kia ceed xR ünk van és még nem nagyon láttam ilyen autót máshol, egyszer egy defektjavítóba egy szürkét, és kíváncsi lennék h van-e még itt valakinek ilyen autója
2010. jún. 10. 10:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem,és rá fogsz jönni hogy miért:P(segítek: mert szar,kia autót nem érdemes venni)
2010. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Miért lenne xar? Kínai, koreai kocsik egyre jobban jönnek fel, egyes hírek szerint -mind biztonságban, mind megbízhatóségban- utolérik a franciákat...franciákkal sincs bajom, nekünk is volt már több, volt xar is, de volt jó is - a mostani 307 break már majdnem a jó kategóriába tartozik XD-.

A kérdésre válaszolva nem igen nézegettem a KIA-kat lökháritó alapján, amugy meg nem tudom hogy miben különbözik még...ezentúl nézni fogom...

2010. jún. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Első válaszoltó, te milyen kocsival jársz?
2010. jún. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
0%
Utolérik a franciákat:D:D:D Mert a franciák hol vannak?A kis megbízhatatlan szar és drága műanyagkocsijaikkal?Utolsó: jelenleg egy fiat tipoval,azonban ha választhatnék akkor biztosan valamilyen japán autót vennék,mivel azok a legjobbak:O Nem is értem sokan miért vesznek mást.
2010. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
sportkipufogó van rajta, meg a lökhárítók, hátul diffúzor, a miénk 1.4es de nagyon megy, 220ig simán gyorsul és az még nem a vége, pontosan nem tudom hány LE de asszem 120 körül van [link] am meg elég megbízható autó nem úgy mint a ford focusunk volt az egy csomószor be se akart indulni, sztem sincs a francia autókkal semmi baj, nekünk volt meganeunk és nagyon szerettem
2010. jún. 10. 12:26
 6/31 anonim ***** válasza:
nem nézegetem a kiákat, lehet hogy van sok :)
2010. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

1.4 és 220 után is még gyorsul?

Na nemá..

2010. jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

" Miért lenne xar? Kínai, koreai kocsik egyre jobban jönnek fel, egyes hírek szerint -mind biztonságban, mind megbízhatóségban- utolérik a franciákat...franciákkal sincs bajom, nekünk is volt már több, volt xar is, de volt jó is - a mostani 307 break már majdnem a jó kategóriába tartozik XD-. "

Utolérik a franciákat? Ne hozzál már le! A legmegbízhatatlanabb autókhoz ne hasonlítsd kérlek!

Amúgy nekem is 1.4-es cee'd-em van, és elég furcsa, hogy 205 km/h-nál éri el a 6500-at 5-ösben, és 5-ös váltója van! Léccives ezt ismerd be legalább!

2010. jún. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Elbasztad! Nincs ilyen kocsid, csak bekamuzod!
2010. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
mit basztam volna el? képzeld tényleg van ilyen kocsink, igen 220 után még gyorsul, ha nem hiszed el te bajod, majd próbálj ki egyet ha van rá lehetőséged, a sima ceed kb 15 lóerővel kisebb, a miénkben át van állítva a fordulatszám vége +300al többet pörög 1-1 sebességben
2010. jún. 11. 11:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!